• Головна
  • Самооборона Волині готова до співпраці з прокуратурою
09:13, 24 квітня 2014 р.

Самооборона Волині готова до співпраці з прокуратурою

У середу, 23 квітня, у приміщенні Волинської обласної прокуратури відбулася зустріч прокурора області Анатолія Коцури та його новопризначеного заступника Геннадія Парфелюка із активістами революційних організацій.

Коцура вирішив представити активістам свого нового заступника та відповів на запитання присутніх.

Координатор Волинської Самооборони Майдану Андрій Хведчак заявив, що нині в Самообороні є  дуже багато матеріалів щодо корупційних та інших протиправних діянь. Громадський активіст сказав, що організація готова передати всі ці матеріали прокуратурі, але за умови, що та буде з ними співпрацювати, ділитися інформацією й інформуватиме про хід ведення слідства. Мовляв, самооборонівці вважають за потрібне контролювати роботу прокуратури.

Анатолій Коцура не розгубився і заявив, що готовий до співпраці з організацією. Швидше за все згодом буде призначена людина, яка буде комунікатором від прокуратури із представниками громадських організацій і забезпечуватиме активний діалог між ними.

Керівник відділу протидії корупції Волинської Самооборони Іван Мирка підняв питання щодо корупційних діянь в області, адже нині існує дуже багато схем, які досі застосовуються у державницьких структурах і вони ніде не поділися.

«Не хотів би обговорювати глобальні речі. Без конкретних фактів ми будемо просто витрачати сили і час. Для того, щоб накопичувати макулатуру? Потрібно приходити з конкретними фактами. Я виходець зі «слідства», тож мені простіше працювати з конкретними фактами», - зазначив  Парфелюк.

Надалі самооборонівці підготують пакет документів та пропозицій для обласної прокуратури  та представлять це прокурору Коцурі.

До того ж Анатолій Коцура розповів, що уже здійснено декілька кадрових змін. Так, звільнені із своїх посад його заступники Андрій Гіль та Валерій Невірець. Інший заступник Степан Чігур – переведений  у апарат генпрокуратури України. Щодо інших заступників питання залишаються відкриті. Також за власним бажанням звільнився прокурор Ківерцівського району Лебедюк та прокурор Нововолинська Олексій Решетник.

Підняли самооборонівці й питання громадських слухань щодо призначення прокурорів районів.

«До нас звертаються дуже багато людей з районних організацій з резюме, баченнями роботи прокуратури. Ми не наполягаємо на моментах зобов’язання, але хочемо мати можливість ретранслювати ці побажання вам», - Хведчак.

Прокурор області повідомив, що громадські слухання не будуть сприйняті як тиск, а як нормальна річ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#самооборона волині #прокуратура #луцьк #волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...