• Волиняни віддали перемогу гостям із Одеси.
Фото, репортаж
12:15, 29 квітня 2014 р.

Волиняни віддали перемогу гостям із Одеси.

Вчора, 28 квітня,  в рамках 27 туру Чемпіонату України з футболу, луцька "Волинь" приймала гостей із Одеси  - ФК "Чорноморець". "Хрестоносцям" не вистачило наполегливості, щоб зрівняти рахунок, в результаті - 1:2 на користь одеситів.

У першому таймі волиняни грали доволі в'яло та невпевнено, грі не вистачало характеру та зібраності. В свою чергу, одесити показали що налаштовані рішуче та вже на 11 хвилині Аржанoву вдалося забити перший гол. 0-1.

На 12 хвилині, скориставшись помилкою луцького воротаря Артема Кичака, ОлексійАнтонов з легкістю забиває гол в пусті ворота. 0-2.

Після перерви лучани вийшли на поле і нарешті показали характер. З'явились удари по воротах суперника, проте - безрезультатні. Розіграші штрафних також не принесли бажаного результату.

Варто відзначити воротаря "Чорноморця" Дмитра Безотосного, який неодноразово рятував свою команду. Проте, на 69 хвилині Дмитро Козьбан, скориставшись чудовим пасом Міхаеля Бабатунде, з 14 метрів пробиває в ближній кут воріт суперника. 1-2.

2-2 - рахунок, який би задовольнив і команду і вболівальників, які прийшли підтримати своїх улюбленців.

Проте, не зважаючи на бажання лучан завершити гру в нічию, забити ще один гол у ворота "Чорноморця" так і не вдалося. Декілька втрачених моментів та не точних ударів і "Волинь" завершує поєдинок програшем.

Варто  відзначити вболівальників "хрестоносців", які активно підтримували свою команду на протязі всієї гри. Не зважаючи на те, що стадіон був не заповнений, в атмосфері відчувався дух єдності та підтримки. Окрім простих вболівальників, фанатів із вже знаменитого "17 сектора", традиційно підтримати волинян прийшли кадети із Волинського обласного ліцею із військово-фізичної підготовки. Останні принесли із собою прапори України, співали патріотичні пісні та перегукувались із вболівальниками фразами "Слава Україні - Героям Слава".

Не обійшлось і без відомої вже не тільки серед футбольних фанатів пісні "Путін х##ло" у виконанні фанатів із "17 сектора".

В свою чергу, підтримати одеситів також приїхали декілька фанатів із Півдня України. Хлопці вели себе скромно, вигукували свої речівки, відповідали "Героям слава" на скандування луцьких кадетів та з особливим інтузіазмом підспівували "17 сектору" пісню про Путіна.