• Головна
  • Перші люстраційні висновки стосовно керівників Партії регіонів
13:19, 29 квітня 2014 р.

Перші люстраційні висновки стосовно керівників Партії регіонів

Комітет громадської люстрації на черговому засіданні 24 квітня прийняв свої перші рішення. На засіданні Комітету були розглянуті люстраційні справи семи осіб, колишніх керівників облдержадміністрації та членів керівного органу колишньої владної партії: Бориса Клімчука, Олександра Башкаленка, Олександра Курилюка, Андрія Мельника, Івана Смоленга, Олега Батюка та Петра Сосницького - повідомляє Координаційна рада Комітету громадської люстрації.

У висновках щодо кожного з них зазначено, що ці особи були членами керівних органів Волинської обласної організації Партії регіонів, в той час коли ця партія проводила антинародну політику. Крім того, колишні чиновники, перебуваючи на державних посадах, активно впроваджували політику злочинного режиму, що виявлялось у здійсненні тиску та переслідуваннях опозиційних політиків й активних громадян. Керівники Партії регіонів, які не були на держслужбі, проводили цілеспрямовану інформаційну кампанію проти осіб, що брали участь в революційних подіях 2013-2014 рр. та навчали членів виборчих комісій різноманітним методам маніпулювання виборчого законодавства.

На підставі цих та інших відомостей, Комітет громадської люстрації прийшов до висновку, що всі вищезгадані особи не можуть у подальшому займати керівні посади в органах державної влади, установах та організаціях державної власності.

Тому Комітет громадської люстрації звертається до усіх теперішніх та майбутніх керівників органів влади різних рівнів, активної громадськості та ЗМІ із зверненням не допустити в подальшому вказаних осіб до служби на державних посадах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#люстрація #волинь #луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...