• Головна
  • У Луцьку проїзд у громадському транспорті не подорожчає
16:05, 29 квітня 2014 р.

У Луцьку проїзд у громадському транспорті не подорожчає

Сьогодні, 29 квітня,  під час позачергового засідання виконкому, його члени не затвердили нові тарифи на проїзд у маршрутках Луцька.

За словами заступника луцького міського голови Тараса Яковлева, нові тарифи розробляли на основі документів від перевізників, де останні обґрунтовували доцільність здорожчання проїзду у маршрутках. 

Яковлев нагадав, що початку перевізники пропонували підвищити ціну на проїзд у Луцьку до 3,5 гривні. Однак, переглянувши це питання із профільними спеціалістами, зокрема, з представниками антимонопольного комітету, прийняли рішення зробити різну ціну на проїзд у маршрутках.

Так, враховувалася інформація про рентабельність, собівартість пасажирських перевезень по кожному маршруту. Окрім того, під час формування нових тарифів враховували ціну на паливно-мастильні матеріали та рівень середньої зарплати.

Член виконкому Юрій Кресак наголосив на необхідності розуміння, на скільки рентабельним є кожен маршрут, а не просто вірити перевізнику «на слово». На його думку, цьому допоможе забезпечення усіх пасажирів квитками.

На основі цього можна буде отримати «облік» пасажирів квитків і мати уявлення про те, чи збиткові і на скільки маршрути. «Треба більше прозорості в цей процес», – додав Кресак.

Начальник управління транспорту і зв'язку Луцькради Анатолій Миронюк зауважив, що на загальнонаціональному рівні не визначено механізм того, як потрібно проводити облік пасажирів.

А один із перевізників, директор АТП № 1 Олександр Шаміс зазначив, що треба привчити людей брати квитки у маршрутках. Контролювати це він запропонував муніципальній міліції.

Член виконкому, самооборонівець Богдан Климчук також зазначив, що було б не зайвим збільшити кількість автобусів із більшою пасажиромісткістю. 

Врешті, почавши голосування щодо питання члени виконкому не підтримали його. З другої проби із підтриманою пропозицією Сергія Григоренка щодо перегляду тарифів у випадку зміни ціни на пальне, «за» питання також не проголосували. Рішення підтримали лише 8 людей. А «пройшло» б воно у випадку 10 членів виконкому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громадський транспорт #луцьк #тарифи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...