• Головна
  • Хто на Волині закликає кандидатів у Президенти зняти свої кандидатури на користь Порошенка?
09:10, 30 квітня 2014 р.

Хто на Волині закликає кандидатів у Президенти зняти свої кандидатури на користь Порошенка?

Припинити виборчу боротьбу та визначитись з єдиною кандидатурою на виборах закликали усіх кандидатів від демократичних сил представники громадської ініціативи «Волинь за Петра Порошенка» у вівторок, 29 квітня, під час круглого столу у конференц-залі «ВолиньМедіа» - про це повідомляє прес-служба «ВолиньМедіа»

Представники громадської ініціативи «Волинь за Петра Порошенка» переконані, що класична передвиборча боротьба, реалізація класичного принципу змагальності між кандидатами у сьогоднішніх умовах втрачають свою актуальність. В державі необхідно якнайшвидше легітимізувати владу. Оптимальним вирішенням ситуації за таких умов є обрання Президента України у першому турі виборів.

«Проведення виборів в один тур можливе, але тільки в тому випадку, коли це зрозуміють більшість учасників виборчого процесу, які декларують у своїх програмах демократичний шлях розвитку держави. В першу чергу, я би звернувся до фаворитів перегонів, а тут уже не секрет, що такими є Петро Порошенко та Юлія Тимошенко. Петро Порошенко на сьогодні в рази випереджає своїх опонентів. Саме цей фактор, як і багато інших факторів, на мою думку, дають моральне право звернутися до Юлії Тимошенко, до інших кандидатів в Президенти, зняти свої кандидатури на користь єдиного кандидата в Президенти Петра Порошенка», зазначив один з ініціаторів створення громадської ініціативи на ВолиніВолодимир Бондар.

Депутат Волинської обласної ради Віктор Прокопчук висловив своє переконання у необхідності зміни системи соціальних відносин. Кандидати у Президенти повинні прислухатися один до одного і навчитися співпрацювати заради спільної перемоги. А тому вибори повинні відбутись у два тури, щоб, відсіюючи сильні фігури у першому турі, не отримати антидемократичного кандидата – у другому.

Ціною нинішніх виборів може бути не посада Президента з відповідними владними повноваженнями, а цілісність держави Україна та саме її існування. Представники громадської ініціативи «Волинь за Петра Порошенка» переконані, що кандидати у Президенти, які прагнуть працювати на благо України, на благо громадськості не повинні зациклюватись на самій посаді глави держави. Для таких осіб беззаперечно знайдеться місце у команді новообраного Президента.

У зв’язку з цим, прийняти звернення до кандидата в Президенти Олександра Клименка з проханням зняти свою кандидатуру на користь Петра Порошенка вирішила Волинська обласна організація Української Народної Партії під час партійної конференції. Про це повідомив голова організації, голова Ковельської районної ради Ігор Верчук. За словами політика, відповідне рішення винесено на розгляд сесії Ковельської районної ради. Ігор Верчук закликав також інші партійні осередки, які сповідують демократичні ідеї розвитку України, відкликати своїх кандидатів в Президенти заради досягнення спільної мети.

В результаті спільного обговорення представники громадської ініціативи та депутати місцевих рад Волині прийняли звернення до кандидатів на посаду Президента України на виборах 25 травня 2014 року (текст звернення додається), яке підтримала більшість присутніх учасників обговорення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#порошенко #вибори #волинь #луцьк #влада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...