• Головна
  • Олег Тягнибок відвідав Волинь та представив свою передвиборчу програму
09:14, 12 травня 2014 р.

Олег Тягнибок відвідав Волинь та представив свою передвиборчу програму

10 травня до Луцька завітав кандидат у Президенти України, лідер політичної партії ВО «Свобода» Олег Тягнибок, де під час прес-конференції поспілкувався з місцевими журналістами.

Захід відбувся у конференц-залі «ВолиньМедіа».

За словами кандидата у Президенти Олега Тягнибока, його передвиборча програма фактично збігається з політичною програмою партії ВО «Свобода», до якої включені сталі принципові погляди активістів об’єднання. Найважливішим питанням є визначення державного устрою країни. Тут кандидат виступає за унітарну державу. Щодо форми правління, то вона повинна обов’язково передбачати процедуру відкликання виборцями як президента, так і депутатів усіх рівнів у разі неефективного виконання ними прямих обов’язків. Український парламент, як незалежна гілка влади, також повинен зазнати змін в частині переобрання за пропорційною системою з відкритими списками. Кількість депутатів повинна бути скорочена з 450 осіб до 300. Обов’язково повинен бути прийнятий закон про скасування депутатської недоторканості.

Щодо визначення напрямків зовнішньої політики держави, то тут Олег Тягнибок виступає за завершення підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Крім того, якнайшвидше повинні бути підписані двосторонні угоди між Україною та нашими гарантами – Сполученими штатами Америки і Великобританією. Стратегічним зовнішньополітичним курсом нашої держави, за словами кандидата, повинен стати україноцентризм.

Особливу увагу лідер ВО «Свобода» акцентував на проведенні реформування армії. «Щодо армії, то я вважаю, що треба якнайшвидше проводити реформу нашого війська, бо після Януковича це, на превеликий жаль, велика проблема держави. П’ять відсотків від ВВП повинно виділятись на осучаснення та переозброєння українського війська. Крім того, потрібно розвивати військово-промисловий комплекс, навести лад у питаннях торгівлі зброєю за кордоном, а також ми виступаємо за формування контрактної армії. В школах, я вважаю, вже з 1 вересня варто відновити початкову військову підготовку та цивільну оборону, у вищих навчальних закладах – навчання на військових кафедрах», - зазначив Олег Тягнибок.

Передвиборча програма кандидата передбачає здійснення конкретних кроків і в інших сферах суспільного життя. Зокрема, в галузі економіки потрібно розпочати процес енергетичної безпеки, збільшити видобуток власних нафти та газу. В соціальній сфері дуже важливим пріоритетом є скорочення прірви між багатими та бідними в частині формування середнього класу, надання адресної соціальної допомоги тим верствам населення, які цього найбільше потребують, проведення пенсійної реформи. В сфері освіти – гарантування першого робочого місця усім випускникам вищих навчальних закладів.

За словами Олега Тягнибока, українська влада повинна бути однозначно патріотичною, особливо в ситуації коли є зовнішня загроза з боку ворога. Українське суспільство повинне отримати серйозну державну програму патріотичного розвитку не тільки молодого покоління, але й цілої нації. Лідер ВО «Свобода» закликає припинити русифікацію в Україні та ставати на захист української мови як єдиної державної. Крім того, варто встановити кримінальну відповідальність за будь-які прояви українофобії та завершити процес декомунізації в Україні.

Як лідер політичної партії націоналістичного спрямування Олег Тягнибок вважає за честь зафіксувати в нормах українського законодавства питання про визнання боротьби ОУН-УПА боротьбою за державну незалежність України, встановлення соціальних пільг для ветеранів, а також визнання 14 жовтня – День створення УПА, День створення українського козацтва – загальнонаціональним державним святом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#олег тягнибок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...