![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
17:40, 27 травня 2014 р.
За минулу добу на Волині під час грози виникло дві пожежі
26 травня у селі Заболотці Іваничівського району блискавка влучила у господарську споруду. На місце події прибули рятувальники ДПРЧ-18 смт Іваничі та ліквідували пожежу. Вогнем знищено 2 м2 стіни та вікно, - повідомляють на сайні ДСНС України у Волинській області.
Цього ж дня грозовий розряд спричинив пожежу у цегляній господарській будівлі у селі Залізниця Любешівського району. Працівники ДПРЧ-12 та місцевої пожежної охорони села Залізниця оперативно загасили полум’я. Вогнем знищено лише частину даху та пошкоджено перекриття.
Щоб запобігти пожежам від грозового розряду, слід дотримуватись певних правил безпеки. Найбезпечнішим місцем у грозову погоду є приміщення, обладнане блискавкозахистом. З наближенням грози зачиніть усі вікна і двері у будинку, вимкніть кабелі антен. Тримайтеся подалі від електроприладів, розеток, труб і будь-яких металевих предметів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...