• Головна
  • У Луцьку громадськість хоче бачити, як і за що голосують депутати
13:57, 17 травня 2011 р.

У Луцьку громадськість хоче бачити, як і за що голосують депутати

У рамках реалізації Кампанії громадського демократичного моніторингу спостерігачі «ОПОРи» відстежували перші кроки новообраної влади, інформує інтернет-видання «Волинська правда». Зокрема, було проаналізовано нові регламенти органів місцевого самоврядування, а саме Регламент Луцької міської ради та Регламент роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради, – повідомив регіональний представник ГМ «ОПОРА» у Волинській області ОПОРи на Волині Михайло Шелеп.

В результаті даної роботи були напрацьовані окремі рекомендації та пропозиції, які могли б покращити рівень публічності та відкритості діяльності Луцької міської ради та її виконавчих органів.

Так, на думку представників ГМ «ОПОРА» у Волинській області, інформація про результати голосування депутатів міської ради та база даних всіх рішень, що приймаються органами місцевого самоврядування Луцька, повинна бути доступною для широко кола громадськості, а робота виконкому має будуватися на принципі врахування всіх позицій його членів, в тому числі й позиції «утримався».

Ці та інші пропозиції були оформлені у зверненні Михайла Шелепа на ім’я Луцького міського голови Миколи Романюка та секретаря Луцької міської ради Григорія Пустовіта.

Громадські спостерігачі планують і далі працювати у напрямку моніторингу роботи органів місцевого самоврядування Луцька, зокрема аналізувати рівень прозорості дій влади та залучення громадськості до процесу прийняття рішень, а також міру дотримання і виконання передвиборчих програм і обіцянок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...