• Головна
  • Волинське об'єднання ВО «Майдан» підтримало активістку Ольгу Нечитайло у конфлікті з депутатом
11:20, 3 червня 2014 р.

Волинське об'єднання ВО «Майдан» підтримало активістку Ольгу Нечитайло у конфлікті з депутатом

Рада Волинського об'єднання ВО "Майдан" підтримує волинську громадську активістку Ольгу Нечитайло в її конфлікті з Русланом Морозом - депутатом міськради, - прес-служба Волинського об'єднання ВО Майдан.

"Рада Волинського об’єднання ВО «Майдан» отримала інформацію щодо цивільного позову депутата Володимир-Волинської міської ради Руслана Мороза на активістку Майдану Ольгу Нечитайло за те, що вона, нібито, образила репутацію його розважального закладу «Метелик». Оцінив завдану шкоду депутат у 55 тисяч гривень.

Причиною позову є те, що Ольга, виступаючи на одному із Народних віч у Володимирі-Волинському, поставила питання про закриття Молодіжно-культурного центру «Метелик» як «розсадника бандитизму, наркоманії, підпільного ігрового бізнесу, алкоголізму неповнолітніх» у місті.  Вона висловила узагальнену думку громадських активістів щодо цього закладу, власником якого є Р.Мороз. За ці слова депутат вимагає 55 тисяч гривень. Ольга Нечитайло є сиротою і не має власного житла, повернулася з Майдану, була поранена, є активісткою Володимир-Волинського ВО «Майдан», членом робочої групи Комітету громадської люстрації м. Володимира-Волинського.

Депутат міської ради Р. Мороз неодноразово ставав причиною конфліктних ситуацій у місті Володимирі-Волинському. На 10-ти із 34 засідань міської ради розглядали поведінку цього депутата.

17 березня 2014 року Руслан Мороз вчинив умисні протиправні дії проти Сергія Коби, котрі виразились в заподіянні умисного легкого тілесного пошкодження, передбаченого ч.1 с.125 КК.

11 березня 2014 року на Руслана Мороза подана позовна заява Юрія Стемковського про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, заподіяними тілесними ушкодженнями, що послужило відкриттю кримінального провадження. У грудні 2013 року Руслан Мороз, котрий був обраний до міської ради разом із міським головою Петром Саганюком від партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна», під час обговорення політичної ситуації в країні запропонував депутатам, які мали іншу, ніж у нього точку зору, «піти на полігон і пострілятись». У інтернет-просторі є багато відеороликів, що свідчать про неоднозначну постать депутата Р.Мороза.

На перше засідання суду 21 травня 2014 року депутат Р.Мороз не з’явився. Завтра, 3 червня 2014 року, знову відбудеться засідання по справі Р.Мороза проти О.Нечитайло.

Повідінка депутата є обурливою, проте правоохоронні органи на місцях без діють, так само як і місцева влада.

Тож, Волинське об’єднання ВО «Майдан» закликає громадськість і владу міста Володимира-Волинського розібратись у цій резонансній ситуації та встановити справедливість. Також ВО «Майдан» Волині запевняє у наданні інформаційної та правової допомоги усім громадським активістам, які страждають від переслідувань і протиправних дій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#волинь #во майдан
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...