• Головна
  • На Волині опора продовжує спостерігати за ЗНО
17:50, 4 червня 2014 р.

На Волині опора продовжує спостерігати за ЗНО

Вдруге у Волинській області Громадянська мережа ОПОРА буде спостерігати за тим, як проходить зовнішнє незалежне оцінювання, - повідомляє прес-служба ОПОРи на Волині.

В основному моніторинг буде зосереджений у Луцьку, Ковелі та Маневичах. Так, 10 спостерігачів матимуть можливість відвідати один із пунктів проведення тестування й відслідкувати процес проведення ЗНО. Згідно з репрезентативною вибіркою спостерігачі будуть слідкувати не за усіма предметами, а лише за: іноземною мовою, українською мовою та літературою, математикою та історією України. Так, спостереження буде відбуватися у термінах з 3 до 20 червня.

Предметом громадського моніторингу стане дотримання процедур стандартизованого тестування як персоналом пунктів тестування (перевірка документів під час пропуску учасників в пункт тестування та аудиторію, розпакування/запакування контейнера з тестовими матеріалами, реагування на порушення обов’язків абітурієнтами, дотримання процедури застосування металодетекторів), так і його учасниками (наявність необхідних документів для участі у ЗНО, відсутність додаткових предметів, технічних засобів під час роботи над тестом, дотримання норм, що забороняють списувати, консультуватися, складати тест за іншого учасника ЗНО).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опора #зно #волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...