• Головна
  • У Луцьку значно зростуть тарифи на воду
11:20, 10 червня 2014 р.

У Луцьку значно зростуть тарифи на воду

Під час оперативної наради директор КП «Луцькводоканал» Іван Корчук повідомив про те, що з 1 липня вартість централізованого водопостачання  становитиме 4,31 грн за 1 куб. м (з ПДВ) та 4,21 грн за 1 куб. м (з ПДВ) за централізоване водовідведення.

Загальна вартість послуг водопостачання та водовідведення становить 8,52 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

Іван Корчук зазначив, що ці тарифи будуть однакові і для населення, і для юридичних осіб.

Таким чином, 1 кубометр води для лучан подорожчає з 2,52 грн до 4,31 грн, 1 кубометр стоків - з 2,268 до 4,21 грн. В середньому для населення вартість водопостачання і водовідведення зросте на 77,9 %.

Для підприємств і бюджетних організацій, згідно розпорядження Національної комісії з питань регулювання ринку комунальних послуг України, вартість 1 куб. м води зросте з 4,20 до 4,31 грн. та водовідведення з 4,10 до 4,21 грн. В середньому для юридичних осіб вартість послуг зросте на 2,7 %.

Іван Корчук зауважив, що діючі тарифи не покривають витрати підприємства на виробництво, транспортування та постачання води.

Також він повідомив, що станом на 1 червня 2014 року заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП «Луцькводоканал» становить 4 854,9 тис.грн.

Директор КП «Луцькводоканал» закликав мешканців міста, у помешканнях яких встановлені лічильники, провести розрахунки за спожиту воду, адже з 1 липня вони платитимуть уже за новими тарифами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вода #луцьк #тарифи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...