![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
14:48, 10 червня 2014 р.
У Луцькому зоопарку знову поповнення
У Луцькому зоопарку у чорних лебедів з'явилися малюки. Про це повідомляють на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.
«Гарнесенькі, пухнасті, ну просто іграшкові. Уже на другий день після свого народження лебедята спустилися на воду. Тепер плавають зоопарківською водоймою виключно у супроводі батьків. Лебеді своїх малят ревно охороняють і близько до них нікого не підпускають. До речі, і в процесі висиджування беруть участь обидвоє - лебідь і лебідка, час від часу змінюючи один одного. Оце насправді лебедина вірність», - пишуть у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...