• Головна
  • Лучанина врятували на догоспітальному етапі
15:04, 23 травня 2011 р.

Лучанина врятували на догоспітальному етапі

Уперше в практиці швидкої медичної допомоги Волині проведено тромболітичну терапію на догоспітальному етапі мешканцю нашого міста з діагнозом «Гострий інфаркт міокарда».

Це стало можливим завдяки введенню тромболітика «Металізе» керівником виїзної бригади комунального закладу «Луцька станція швидкої медичної допомоги» Мотуляком О.П., що й дало змогу розпочати тромболітичну терапію на 40-50 хвилин раніше, ніж у тому випадку, якби хворому вводився тромболітик у стаціонарному відділенні центру кардіоваскулярної патології та тромболізису міської клінічної лікарні (керівник професор Ягенський А.В.). Про це інформує відділ інформаційної роботи міської ради.

Введення тромболітичних препаратів в перші 6-12 годин при інфаркті міокарда дає можливість знизити смертність та інвалідизацію пацієнта і пришвидшити його одужання, а їх застосування в першу годину часто взагалі зупиняє розвиток захворювання.

Проведення тромболітичної терапії на догоспітальному етапі, що допомогло врятувати лучанина, свідчить про те, що бригади швидкої медичної допомоги відповідно оснащені лікарськими засобами та медичною апаратурою.

Наразі врятований пацієнт виписаний з центру кардіоваскулярної патології та тромболізису міської клінічної лікарні на лікування додому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...