• Головна
  • Волинські громадські активісти розповіли усю правду про «Правий сектор» Волині та «Автомайдан України»
15:50, 13 червня 2014 р.

Волинські громадські активісти розповіли усю правду про «Правий сектор» Волині та «Автомайдан України»

Сьогодні, 13 червня, в приміщенні готелю "Україна" відбулась прес-конференція громадських активістів, які колись входили в ряди "Правого сектору" Волині та "Автомайдану України", а зараз вирішили піти "в самостійне плавання".

Активісти запевняють, що їх обурює поведінка лідерів вищезгаданих громадських організацій.

"На сьогоднішній день "Правий сектор" перетворюється в авторитарну громадську організацію, де рішення приймаються двоосібно - лідером "Правого сектору" Волині Павлом Данильчуком та його заступником з політичних питань Русланом Тимощуком" - запевняють активісти. За їхніми словами, вони не можуть працювати в умовах, де думка інших учасників організації не враховується. Саме тому вони вирішили діяти окремо.

Що стосується "Автомайдану України", то "він вичерпав себе як незалежна громадська організація по одній простій причині - рішення приймаються керівництвом одноосібно, не узгоджуються з радою правління та членами організації". Натомість, вимоги "Правого сектору" на будь-якій акції виконуються без будь-яких обговорень".

Також активісти скаржаться, що на початках винекнення такої організації як "Автомайдан України" всі рішення приймались колективно і будь-яка акція обговорювалась між усіма учасниками. Зараз більшість рішень приймаються одноосібно, безпосередньо керівництвом організації.

Що стосується "небайдужих активістів", як вони себе називають,  то вони навіть написали свою заяву з вимогами  до Голови Верховної ради України  Олександру Турчинову. 

Поки що вони керуються лише своїми "благородними" ідеями та  планують у майбутньому утворити свою організацію, яка не буде мати жодного відношення до політики. На відміну від нинішніх керівників революційних організацій, вони не боротимуться за владні крісла, а працюватимуть на благо суспільства. Надіються, що колись переростуть у велику організацію, яка зможе змінити неприємну ситуацію, яка склалась у нашій країні.

На сьогоднішній день,  новоспечена організація, яка поки що не має навіть назви, функціонує за рахунок активістів, які її створили. Офісного приміщення також немає. В найближчих планах - зареєструватись як юридична особа і просити кабінет в Луцької міської ради.

IMG_4907IMG_4910IMG_4911

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...