• Головна
  • На Волині ведеться жорстка боротьба за спорт
18:40, 13 червня 2014 р.

На Волині ведеться жорстка боротьба за спорт

Напружена ситуація навколо Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності сьогодні досягла свого апогею. На посаду директора школи підвищення кваліфікації спорту претендує особа, що зарекомендувала себе як недобросовісний керівник, який протягом тривалого терміну паразитував на олімпійському дусі спортсменів та умисно дискредитував спорт на Волині загалом, - повідомляє координатор громадської ініціативи Олена Третяк

Мова йде про Зайченка Миколу Олександровича – людину, що протягом тривалого періоду нівелювала усі спортивні здобутки волинських спортсменів.

В той час, коли усі передумови для розвитку спорту на Волині були створені навіть державою, він лобіював інтереси не спортивної громадськості, а виключно власні.

Будучи на посадах директора Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності (1992 – 2006 рр.) та Начальника управління у справах сім’ї, молоді і спорту на Волині(2006-2012рр), Зайченко М.О. жодного разу не проявив себе як людина, що справді переймається розвитком спорту в області.

Громадськість та федерації спорту Волині об’єдналися у спільній боротьбі за достойного кандидата на посаду директораВолинської обласної школи вищої спортивної майстерності. Таким кандидатом за спільним узгодженням громада вважає Авраменка Андрія Миколайовича.

Подібне звернення у 2012 році уже було адресовано Міністру молоді та спорту, а у свою чергу, тодішній Голова Волинської обласної державної адміністрації Клімчук Б.П. того ж року відреагував на звернення тренерів Волині та підписав указ про звільнення з посади Начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Зайченка О.М за погодженням обох сторін.

Тому, цього разу, волинська громада наполегливо просить розглянути дане звернення та врахувати її вимоги.

В противному випадку на території Волинської області розпочнеться довготривала акція громадської непокори.

звернення

звернення

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...