• Головна
  • В УМВС Волині - новий голова профспілки
13:35, 16 червня 2014 р.

В УМВС Волині - новий голова профспілки

Шляхом відкритого голосування делегати одноголосно переобрали головою обласної профспілки Володимира Буравського, гідно оцінивши його роботу на цій посаді.

В УМВС України у Волинській області відбулася звітно-виборна профспілкова конференція, у якій взяли участь поважні гості, зокрема начальник УМВСУкраїни у Волинській області Петро Шпига, голова ПАП ОВС України Анатолій Онищук, депутат облради Петро Олешко, голова Федерації профспілок Волинської області Іван Карпомиз, голова волинської ветеранської організації Сергій Шелепін, настоятель храму Гергія Побідоносця отець Олександр та представники первинних профспілкових організацій окремих структурних підрозділів і міськрайвідділів області.

Голова ПАП ОВС Волині Володимир Буравський прозвітував про роботу Волинської профспілкової організації атестованих працівників міліції. Після нього розповіли про пророблену у звітному періоді роботу голови первинних профспілкових організацій міськрайорганів. Загалом роботу організації визнали задовільною.

Про співпрацю з волинською профспілковою організацією розповів і депутат обласної ради Петро Олешко. Крім цього, посадовець нагородив грамотами облради бійців спецпідрозділу, які несли службу на блокпостах у зоні проведення АТО на сході країни.

Петро Шпига у своєму виступі наголосив, що кожен член організації повинен робити особистий внесок, аби незабаром досягти європейських стандартів у діяльності профспілки:

– Сьогодні профспілка – це дієвий інструмент у вирішенні тих чи інших міліцейський проблем і гарант соціального та правового захисту правоохоронців. Наша організація завдяки ентузіазму і винахідливості керівництва є флагманом у організації спортивно-масових і культурно-просвітницьких заходах. Окрім того, активісти активно долучаються до надання допомоги, у тому числі й фінансової, працівникам ОВС і на лікування, і тим, хто несе службу на східних рубежах, боронячи цілісність і неподільність держави.

Тож головою Волинської профспілкової організації атестованих працівників міліції одноголосно обрали Володимира Буравського, котрий подякував делегатам за високу оцінку його роботи та висловлену довіру:

– Запевняю: усе, що я робив і робитиму, зокрема щодо правового та соціального захисту, буде спрямовуватися на благо наших спілчан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...