09:06, 17 червня 2014 р.
Ігор Гузь поділився враженнями від поїздки на Схід
Заступник голови обласної ради, депутат Ігор Гузь у складі групи Самооборони Майдану здійснив поїздку в розташування 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар», що розміщується у Луганській області.
Про це він розповів на прес-конференцій для волинських медійників.
У цьому структурному підрозділі Міністерства оборони України перебуває 50 волинян, загалом у складі батальйону близько 450 добровольців, більшість з яких колишні учасники подій на Майдані. Депутат розповів, що їхав туди, аби відчути атмосферу в якій живеться тамтешнім мешканцям та бійцям в умовах проведення АТО.
Ігор Гузь розповів, що у ході спілкування із побратимами та перебування там зіткнувся із цілою низкою невирішених проблем. «Це частина, яка спить на підлозі, помитися на сьогодні немає де, немає матраців, подушок, постільної білизни. Є також потреба у забезпеченні взуттям для військових», -- наголосив він. Разом з тим, тамтешні бійці налаштовані рішуче, зауважив Ігор Гузь, вони лише чекають наказу та забезпечення зброєю і сучасною військовою технікою.
Між тим, харчування бійців, зі слів депутата, налагоджене непогано, їм допомагають місцеві фермери. За словами пана Гузя, сьогодні є домовленість із заступником голови ОДА, депутатом облради Миколою Собуцьким, аби до цієї справи долучились і волинські фермери та виробники сільгосппродукції.
На Луганщині депутата вразив і ще один прикрий факт, а саме відсутність у лікарнях необхідних медикаментів для надання допомоги пораненим бійцям. «Державне казначейство в районах, контрольованих українською владою, хоча і має кошти на рахунках, однак гальмує фінансування», - наголосив заступник голови обласної ради. «Антибіотики, спирт, перев’язочний матеріал, шовний матеріал, марля, знеболюючі, кровоспиняючі засоби, а також миючі засоби. Це те чого потребують тамтешні лікарні і я думаю ми допоможемо, візьмемо шефство над ними», - додав Ігор Гузь.
У ході прес-конференції депутат закликав усіх небайдужих волинян та підприємців краю надати свою посильну допомогу та долучитись до збору усього необхідного для наших земляків, які поїхали захищати кордони держави. Крім того, на думку заступника голови обласної ради, наше сьогоднішнє завдання налагодити діалог із людьми, які проживають на Сході країни. «Ми маємо їхати до них і з ними працювати, спілкуватися, бо є дійсно нездолані речі, перестороги щодо «бандерівців», тому це треба доносити і пояснювати за посередництвом простого спілкування», - зазначив пан Гузь. Не зайвим, на його думку, буде налагодження співпраці та дружніх стосунків між нашими навчальними закладами, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, журналістами, з метою обміну досвідом, а відтак глибшого пізнання традицій, способу життя і ментальності один одного.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:04
16 вересня
09:27
13 вересня
23:01
11 вересня
live comments feed...