• Головна
  • У Луцьку міська влада «відфутболює» підприємця-квасника
11:57, 25 травня 2011 р.

У Луцьку міська влада «відфутболює» підприємця-квасника

Підприємець з Луцька Василь Попович, який займається квасом, заявив, що за неповні 5 місяців він 54 рази відвідував міську раду по одному питанню.

Про це бізнесмен розповів 24 травня під час засідання координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при міському голові.

Попович каже, що є місцевим виробником квасу і здавалося б, мав отримати підтримку зі сторони влади.

Після того, як він десятий раз марно відвідав стіни муніципалітету, почав відкладати палички, аби рахувати, скільки ще разів йому доведеться шукати відповідь – хто саме має йому надати договір на розміщення кіосків.

«З сьогоднішнім днем це буде 54 раз. Я телефонував, приходив до заступників, і на сьогоднішній день я не отримав відповіді на свою заяву. Як це називається: сприяння підприємництву чи нехтування підприємницькими запитами?», - обурюється підприємець.

«Я пробував записатися до голови у березні. Один з заступників не вирішив, другий не вирішив - до голови піду. В прийомній кажуть – в голови виїзне засідання… Нікому немає діла. Людей багато, а толку - ні», - розповідає Попович.

Начальник управління розвитку підприємництва Олександр Козлюк каже, що надавати договори сервітуту - не компетенція його управління. Такі документи повинен видавати відділ архітектури.

Також Козлюк стверджує, що заяви від підприємця він ще не бачив, а так як управлінню нещодавно передали частину повноважень відділу архітектури – з підприємцем почнуть працювати.

«Ну, а хто має цим займатися? Півроку людина хоче отримати дозвіл і ви маєте дати відповідь: чи він має право там поставити чи ні. Давайте не переводити стрілки на архітектуру. Ми мали взяти його за руку, сказати не можна тут ставити, тобі архітектура заборонила», - говорить заступник міського голови Василь Байцим.

«В минулому році ми працювали. Я не знаю, чи через те, що прийшла нова влада, чи прийшли з нерозумінням. Вже це не годиться. Давайте все поламаємо. Ми ж мали обладнанні торгові місця, кіоски. В цьому році цього нічого немає. Що я повинен сказати тим людям, що хочуть працювати? Що влада не може розібратися між собою?», - каже підприємець.

У своїй заяві ще в січні підприємець писав, що хотів розпочати торгівлю у травні. Однак нині, хоча сезон вже давно почався, розібратися з паперовою тяганиною він не може.

Нагадаємо, що вересні минулого року підприємець стверджував, що влада не сприяє розвитку реалізації продукції місцевих виробників. Наприклад, не дозволяє збільшити кількість торгових точок.

Довідково:

Право земельного сервітуту — це право власника або землекористувача земельної ділянки на обмежене платне або безоплатне користування чужими земельними ділянками.

Договір встановлення земельного сервітуту укладається між особою, яка вимагає його встановлення, та власником (володільцем) земельної ділянки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...