Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст

18 червня, у Луцьку, більше 50 жителів міста взяли участь у фарбуванні мосту, що знаходиться на проспекті Соборності.

Організатори акції - активісти спілки громадських організацій "Молодіжна платформа".

Варто зауважити, що міст був синього кольору, тому учасникам акції потрібно було лише розфарбувати нижню частину перил у жовтий. Також, на захисних щитах художники намалювали веселі патріотичні графіті.

Один з організаторів Захар Ткачук повідомив, що для акції купили 15 літрів жовтої фарби. Фінансами таку ініціативу підтримали небайдужі жителі міста.

Не зважаючи на велику площу моста, лучани, які долучились до акції, швидко виконали своє завдання. Кількість добровольців, бажаючих взяти участь в патріотичному житті міста, постійно зростала. Розфарбовувати міст приходили цілими родинами. Так, одна жінка зізналась, що привела свого маленького сина на акцію для того, щоб з дитинства розвивати в ньому патріотичність та любов до своєї країни.

Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-1 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-2 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-3 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-4 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-5 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-6 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-7 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-8 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-9 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-10 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-11 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-12 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-13
Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-14
Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-15 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-16 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-17 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-18 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-19 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-20 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-21 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-22 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-23 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-24 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-25 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-26 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-27 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-28 Луцьк - патріотичний або як лучани розмалювали міст, фото-29
луцьк міст
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі