• Головна
  • Волинська Самооборона знайшла спосіб постачання бронежилетів
09:05, 24 червня 2014 р.

Волинська Самооборона знайшла спосіб постачання бронежилетів

Волинські самооборонівці відшукали альтернативний спосіб постачання бронежилетів. Привозитимуть їх аж з Німеччини. Про це розповіли координатор Самооборони Майдану Андрій Хведчак та його заступник з матеріально-технічного забезпечення Сергій Чуріков , - повідомляє прес-служба Самооборони Волині.

Як повідомили самооборонівці, завод із виготовлення бронежилетів «ТЕМП», в якого усі замовляють бронежилети, не встигає виготовляти амуніцію. Цьому не дозволяють виробничі потужності.

Завдяки представникам влади з районів, місцевих меценатів та людей, які жертвують гроші у скриньки, Самообороні вдалося купити більше п’ятдесяти бронежилетів американської фірми «CONDOR».

Вага бронежилета удвічі менша від тих, які закупляли у «ТЕМПі» - 7,5 кілограм. Ціна – близько 3 тисяч гривень, проте вона може коливатися в залежності від способу доставки.

«Бронежилет – один із найдорожчих засобів захисту тіла бійця. Самооборона уже змобілізувала на бронежилети, що йдуть на батальйон «АЙДАР» порядка 140 тисяч гривень», - повідомив Сергій Чуріков.

Кожна одиниця бронежилета перевозиться особисто однією людиною, адже діє ембарго на ввезення подібних товарів у великій кількості вантажівками. Проте існує законний метод перевезення однією людиною одного бронежилета.

Андрій Хведчак запевнив, що такі способи отримання бронежилетів допоможуть надати безпеку не тільки бійцям батальйону «АЙДАР», де служать усі самооборонівці з  Волині, а й іншим воякам.

До Самооборони звертається багато людей із питанням, де відшукати бронежилети. Тож, організація може допомогти у доставці цього засобу захисту й для інших бійців. Контактний номер телефону: (096) 990 55 09 Сергій Чуріков.

Якщо ви готові допомогти бійцям на сході можна здійснити переказ коштів на картку ПриватБанк 5363 5423 0262 7485 (Чуріков Сергій Борисович), або зробити безготівковий перерахунок на р/р 22008055506351, МФО303440, Код39109290 (ПриватБанк), призначення платежу - благодійна допомога на здійснення статутної діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хведчак #самооборона #волинська самооборона
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...