• Головна
  • У Луцьку пиво конкурує з книжкою
11:05, 27 травня 2011 р.

У Луцьку пиво конкурує з книжкою

Біля торгового комплексу «Гостинець» розгорілась запекла боротьба за клієнта. Пивний намет супроти книжкового. Близьке сусідство дає поживу для роздумів.

Так, у спальному районі Луцька конкурують два намети. Шостий рік поспіль тішить чоловіче око пивний намет, а нещодавно скромно заявив про себе книжковий. Лучани та гості міста мають вибір: знайти поживу для мізків чи шлунка. Хоча, як відомо, пиво також неабияк впливає на ту ж сіру речовину, як і книга, щоправда у зворотному напрямку.

Зі слів господаря книжкового намету пана Володимира, вони торгують книгами двох видавництв – «Ранок» (Харків) та «Книжковий клуб» (Київ). Ціни доволі помірні, від п’яти гривень. Репортер СіДу помітив біля полиць тільки одну відвідувачку. А от поряд, у пивному наметі, гомоніло більше десятка пиволюбів. За день до оригінальної книгарні зазирають до трьохсот відвідувачів, купує книги майже дві третини відвідувачів.

Натомість до пивного намету за день навідується більш як чотириста клієнтів, і ніхто не покидає цього закладу з порожніми руками, чи то пак з порожнім шлунком. Пляшка пива тут вартує теж від п’яти гривень і більше, проте ціна нікого не лякає. Ех… А вдома діти могли прочитати б казочку про діда з бабою чи Івасика-Телесика...
Господиня намету Валентина працює на цьому літньому місці вже шостий рік і за конкурента сусідів не вважає. Тим паче, що вони тут розмістились лише до 25 травня. Пиво переможно підминає під себе інтелектуалів-читачів.

Пан Володимир, порівнюючи реалізацію книг у Києві з Луцьком, звісно, віддає перевагу столиці. Все ж як не як, а мегаполіс, студентів більше, професорів і молодих мам. Цікаво, що господар книжкового «супермаркету» фотографуватися відмовився, мовляв, «це заборонено і він матиме великі штрафи від керівництва». На противагу російськомовному Володі, пані Валентина з пивного намету дозволила і вітрину сфотографувати, і себе. Отак і ставлення споживачів до того чи того краму формується. Написано на брезенті одного намету: «Книга – найкращий подарунок», а на другому: «Пиво, як воно є». А вибирати доводиться нам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...