• Головна
  • «Народні бронижелети» від волинських самооборонівців
фото, відео
10:07, 7 липня 2014 р.

«Народні бронижелети» від волинських самооборонівців

фото, відео
Активісти Самооборони Майдану Волині самостійно вирішили виготовляти бронежилети для солдатів, які воюють на Сході України.
Така ініціатива виникла через брак бронежилетів та неможливість їх масової закупки за кордоном.
Активісти придумали спосіб, з допомогою якого можна зробити не гірші бронежилети, які продають фірми-виробники.
Так, бронеплита закупляється у фінській фірмі "RUUKKI', уже в Україні ріжеться на підприємстві, яке має на це технічні можливості. Там же плита вгинається у відповідності до форми тіла.
Активісти кажуть, що плита дуже міцна. Вона пройшла випробування різними видами зброї.
Активіст Самооборони Волині Дмитро Сандалов розповів, яким чином заміняють кевларове покриття, яке захищає бійця від осколків, що відбиваються від бронепластини. У своїй майстерні він обмотує плиту десятьма шарами скловолокна. За його словами цього достатньо, аби куля, яка влучить у бронь не розлетілася по сторонах і не поранила бійця, натомість її рештки втрапляють у це покриття.
Заступник керівника штабу Самооборони Майдану Волині Богдан Климчук повідомив, що таких уже підготовлених пластин є близько 5-ти. Їх поміщають у спеціальні розвантажувальні жилети британського типу.
У першу чергу такі бронежилети будуть надаватися самооборонівцям, що служать у добровольчому батальйоні "АЙДАР", який нині перебуває на передовій. Ця амуніція буде надаватися хлопцям безкоштовно. Щоправда, коли відбувається ротація, той, хто йде на передову, отримує бронежилет від того, хто звідти повертається. 
Самі ж бронежилети вдається зробити завдяки пожертвам волинян та допомозі меценатів й небайдужих бізнесменів. 

Собівартість одиниці такого бронежилета - 3 тисячі гривень. Його також можуть купувати й інші бійці або їх родичі, громади, адже наразі існує дефіцит подібних засобів захисту тіла в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...