інтерв'ю
12:00, 14 липня 2014 р.

У Луцькому СІЗО одружуються

інтерв'ю

Перебування в місцях позбавлення волі, безсумнівно, змінює людину. Так чи інакше доводиться замислитися над життям, світоглядом, ставленням до оточуючих, особливо близьких тобі людей. Змінити своє життя, створити сім’ю − саме таку мрію і втілив у життя засуджений Дмитро Р., котрий відбуває покарання у Луцькому слідчому ізоляторі УДПтС України у Волинській області.

Нещодавно він розписався із Надією тут, у Луцькому слідчому ізоляторі. З його слів, вони зустрічалися протягом трьох років, півтори роки тому народилася донечка Тетяна зовнішністю дуже схожа на тата. Зрештою вони прийняли спільне рішення пов’язати свої стосунки у шлюбі.

-​ Дмитре, розкажіть, як ви зустрілися із вашою майбутньою дружиною, хто вас познайомив?

-​ Нас познайомили друзі із с. Романів Луцького району. Ми зустрічалися протягом трьох років і вирішили одружитися.

-​ Як сприйняли батьки ваше рішення?

-​ Батьки і мої, і дружини були раді за на наше рішення, що ми не залишили одне одного в скрутну хвилину. Мої батьки допомагають дружині по можливості у побутових, фінансових питаннях, а також з вихованням нашої доньки.

-​ Надія вас підтримувала, коли ви потрапили «за грати»?

-​ Моя майбутня дружина не відмовилась від спілкування зі мною. Вона приходила на короткострокові побачення, ми спілкувалися по телефону.

-​ Чи не хотіли б ви повінчатися із вашою дружиною?

-​ Так, звичайно, ми обоє про це мріємо і втілимо в життя цей план після мого звільнення з установи.

-​ Де ви раніше працювали, чи працюєте за цією спеціальністю в установі?

-​ Я працював у Коледжі технологій та бізнесу ім. Лесі Українки на посаді кухаря. Зараз працюю в господарській обслузі кухарем у їдальні.

-​ Які маєте плани на майбутнє після звільнення?

-​ Планую працювати на іншій роботі, не за спеціальністю, проте наперед не буду говорити, оскільки треба відбути свій термін покарання. І я, і моя дружина сподіваємося на те, що адміністрація оцінить ступінь мого виправлення та клопотатиме про застосування судом ст. 81 КВК України (про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання).

Інтерв’ю вела Ольга Купчинська.
SAM_1230SAM_1225

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сізо #Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...