• Головна
  • Волинь - на 50% готова до опалювального сезону
08:59, 14 липня 2014 р.

Волинь - на 50% готова до опалювального сезону

Стан підготовки об’єктів житлово-комунальної та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років обговорено в ході оперативної наради у голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта.

   Як доповів заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Володимир Бондарук,  на 15 липня, згідно з встановленим планом-графіком, рівень підготовки об’єктів ЖКГ та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період повинен становити 50%.

   За його словами, на Волині до зими планується підготувати 3036 будинків різних форм власності, відремонтувати 425 покрівель та 508 систем централізованого опалення, 181 системи гарячого водопостачання, 409 систем холодного водопостачання та зробити промивку 240 систем опалення.

   «На сьогодні комплексно підготовлено 1380 будинків, відремонтовано 254 покрівлі та більше частини систем опалення, а також - 418 котелень, 140 км теплових мереж», - сказав Володимир Бондарук.

   Підготовка навчальних та лікувальних закладів здійснюється згідно з графіком. Вже завершені роботи у 389 загальноосвітніх школах, 217 дитячих садочках та 24 лікарнях. Загалом на виконання підготовчих та ремонтних робіт у житловому фонді комунальної власності використано 5,7 млн грн, що становить 51% до запланованого.

   Голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт зауважив, що літня пора – це період ремонту шкіл, тому управління державного казначейства в області повинно, в першу чергу, спрямовувати кошти саме на ці роботи.

   Володимир Бондарук, аналізуючи рівень розрахунків за спожиті електроенергію та газ, відмітив, що населення області не лише справно платить за їх використання, але й скорочує обсяги споживання блакитного палива в своїх домівках.

   Проаналізовано також рівень готовності до зими котелень соціальних закладів,  акцент - перехід з газу на альтернативні види твердого палива.

   Окремо зазначалось, що на сьогодні заготовлено лише на 12%. «Ми маємо свій вугільний басейн та повинні використовувати його можливості. Купуючи вугілля на наших шахтах, ми автоматично зможемо їх підтримувати фінансово», - підкреслив Григорій Пустовіт.

  Голова облдержадміністрації дав доручення керівникам районів, а  міським головам – рекомендував, прискорити написання планів з економії природного газу на 2015 рік. Завдання – скорочення використання блакитного палива  на 10%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Волинь - на 50% готова до опалювального сезону
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...