• Головна
  • Хто надає психологічну допомогу сім'ям переселенців із зони АТО?(Фото)
фото
15:09, 15 липня 2014 р.

Хто надає психологічну допомогу сім'ям переселенців із зони АТО?(Фото)

фото

З метою адаптації внутрішньо переміщених громадян, які прибули на Волинь з районів проведення АТО та розміщені у гуртожитку інституту післядипломної освіти в м.Луцьку, 14 липня психологи УДСНС у Волинській області провели з ними зустріч. 

 Психологи-рятувальники надали дорослим і дітям – членам їх сімей, посильну психологічну допомогу, вислухали їх проблеми та допомогли налаштуватись на мирне  життя, зрозуміти, що все погане в їхньому житті залишилося позаду, переконали у необхідності концентруватися на планах  на майбутнє, облаштовуватися на новому місці, заповнювати дні цікавими зустрічами і справами. 

 Під час спілкування з психологом переселенці з Луганської області ділились проблемами, які їх хвилюють, розповіли свої враження про перебування на Волині і зізнались, що відчувають себе захищеними і потрібними. Люди подякували всім, хто приділяє їм увагу і турботу, за розуміння їх побутових і моральних проблем і  намагання полегшити перебування вдалині від рідного дому.

 Станом на 15 липня у Волинській області зареєстровано 264 особи з районів проведення антитерористичної операції (Донецька та Луганська область), а також 211 осіб з Автономної республіки Крим.

 В області діє Регіональний штаб з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції. Він розміщений в м.Луцьку за адресою: вул. Винниченка, 31, телефон (0332) 24 60 88. Режим роботи штабу – щоденно з 09:00 до 18:00.

 На даний час в області визначено перелік об’єктів державної та комунальної форми власності, у яких можливо розміщення громадян України та встановлено загальну кількість: 2416 осіб, з них 475 осіб розміщено (308 дітей з батьками, 11 людей похилого віку та 914 місць на стаціонарне лікування). Додатково на території області можливо розмістити до 839 чоловік в приватному секторі.

 

 

Хто надає психологічну допомогу сім'ям переселенців із зони АТО?(Фото), фото-1
Хто надає психологічну допомогу сім'ям переселенців із зони АТО?(Фото), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ато #переселенці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...