• Головна
  • Прокуратурою Волині виявлено махінації з держмайном
09:24, 16 липня 2014 р.

Прокуратурою Волині виявлено махінації з держмайном

Прокуратурою Іваничівського району проведено перевірку додержання Іваничівською районною радою вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна» при укладанні й виконанні договорів оренди майна, а також при передачі об’єктів нерухомості у власність селищної ради для переобладнання під житло громадян.
У ході перевірки встановлено порушення Закону України «Про оренду державного та комунального майна» при передачі майна комунальної власності орендарям. З'ясувалося, що частину приміщень центральної районної лікарні, площею близько 100 м², районна рада здавала в оренду для розміщення аптечних кіосків без проведення конкурсу й за відсутності інформації про намір передати майно в оренду в офіційних засобах масової інформації та на веб-сайті ради.
Договори оренди укладалися відповідно до Положення про оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району, затвердженого рішенням Іваничівської районної ради, яке не відповідає вимогам Закону України «Про оренду державного та комунального майна», оскільки в ньому відсутні будь-які посилання на необхідність проведення конкурсної процедури.
Окрім цього встановлено, що на балансі Іваничівської районної ради перебувають приміщення колишньої лікарні, які підлягають переобладнанню під житло для громадян. Однак районною радою не виготовлено правовстановлюючої документації на ці приміщення, що унеможловлює передачу їх на баланс Іваничівської селищної ради задля переобладнання під житло.
На усунення виявлених порушень прокуратурою району внесено подання голові Іваничівської районної ради, яке розглянуте й задоволене. Районна рада зобов'язалася розірвати договори оренди, укладені без проведення конкурсних процедур, та привести Положення про оренду у відповідність до вимог чинного законодавства. Окрім того, районною радою розпочато виготовлення правовстановлюючої документації на колишні приміщення лікарні, аби у подальшому можна було передати їх на баланс селищної ради й переобладнати під житло для громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пролкуратура #Волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...