• Головна
  • Рейд Волинських рятувальників на водних об’єктах (фото, відео)
фото, відео
11:14, 16 липня 2014 р.

Рейд Волинських рятувальників на водних об’єктах (фото, відео)

фото, відео

З метою запобігання загибелі громадян на водоймах під час відпочинку, працівники УДСНС у Волинській області здійснили перевірку стану забезпечення безпеки відпочивальників на найбільших водоймах у Рожищенському та Ківерцівському районах Волинської області.

 На водоймі в селі Озерце Ківерцівського району орендар вжив заходів для безпеки громадян: тут облаштовано рятувальний пост та організовано чергування навченого фахівця-рятувальника, дно акваторії обстежене і очищене від сторонніх предметів групою водолазно-рятувальних робіт, паспорт пляжу затверджений у відповідних інстанціях.

 Разом з тим, на озері «Молодіжне» у м.Ківерці та на водоймі у селі Озеро Ківерцівського району,  а також на озері в урочищі «Чебені» Рожищенського району, де у спекотні дні особливо велилюдно, не організоване чергування матросів-рятувальників, дно акваторії цих водойм не обстежене на предмет наявності сторонніх предметів, не встановлені обмежувальні «буйки» для визначення меж безпечної глибини, на березі відсутні стенди з правил безпеки.

 Орендарям ставків, а також головам органів місцевого самоврядування,  у комунальній власності яких є водойми, слід пам’ятати, що саме відповідно до чинних «Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», саме вони повинні дбати про безпеку людей, які приходять відпочивати на ці водні об’єкти. На сьогодні в містах та районах області офіційно визначено 43 місця відпочинку людей на воді.

Однак, це питання ще не в повній вирішене в Володимир-Волинському, Горохівському, Іваничівському районах. Посадовим особам слід знати, що за недотримання Правил передбачена адміністративна відповідальність.

 Під час рейду працівники УДСНС області провели також профілактичні бесіди з відпочиваючими: дітям та дорослим вони провели інструктажі з правил безпеки під час відпочинку, вручили тематичні листівки, роз’яснили правила надання першої допомоги людині при утопленні.

 Управління ДСНС України у Волинській області звертається до громадян з проханням відповідально ставитися до власного життя та здоров’я під час відпочинку на водоймах та дотримуватися правил поведінки:

– купатися можна тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях;

– безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби;

– купатися краще в спокійну безвітряну погоду при температурі води – не нижче +200С, повітря – не нижче +240С;

– небезпечно заходити у воду в нетверезому стані.

 

Рейд Волинських рятувальників на водних об’єктах (фото, відео), фото-1

 

 

Рейд Волинських рятувальників на водних об’єктах (фото, відео), фото-2

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УДНС #рейд #Волинь #надзвичайні ситуаії
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...