• Головна
  • На тестування з мови на Волині не прийшли сотні зареєстрованих учасників
15:19, 6 червня 2011 р.

На тестування з мови на Волині не прийшли сотні зареєстрованих учасників

На зовнішнє незалежне оцінювання знань цьогоріч зареєструвалося 6 909 випускників із Волині різних років і категорій.

До речі, минулого року їх було 12 тисяч. 2 червня до пунктів тестування, а їх в Луцьку - 6, Ковелі - 4, Нововолинську - 2 та у Маневичах - 1, прийшло 3 117 чоловік, а чекали 3 486, -  пише газета «Волинь нова».

Першим було випробування з української мови і літератури. Оскільки цей предмет є обов'язковим у вишах і треба мати сертифікат з відповідними балами, щоб стати студентом, усі, хто зареєструвався, мають пройти тестування. Тому саме це зовнішнє незалежне оцінювання знань проводилось два дні - 2 і 3 червня. Третього червня мало прийти на тестування 3 460 чоловік. До речі, Львівський регіональний центр на двох пунктах дозволив тестування випускникам з Рівненської та Львівської областей. Це у Маневичах та Нововолинську.

Після складання перших тестів роботи випускників спецпоштою відправлять до Львівського регіонального центру оцінювання, а звідти їх передадуть на перевірку в інший регіон. Там їх перевірятимуть фахівці, які ніколи не зустрічалися з юнаками і дівчатами, котрі виконували перший тест, який, до речі, зашифровано.

Цього року на Волині у зв'язку із зменшенням кількості випускників тестування, складеного випускниками, перевіряти не будуть, лише 12 екзаменаторів буде направлено до Львівського регіонального центру, а тести вони з колегами перевірятимуть з інших, а не Львівського регіону.

Зареєстровані випускники наступний тест складатимуть 6 червня - з іноземної мови. А через два дні, тобто 8 червня, настане черга тесту із математики, на який, як сподіваються відповідальні особи, прийдуть багато зареєстрованих. Адже цей предмет є одним із профілюючих у багатьох вишах. Тестування з інших предметів за вибором випускників відбудеться згідно із графіком.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...