• Головна
 • Стати підприємцем: реєстрація ТОВ
18:02, 19 липня 2014 р.

Стати підприємцем: реєстрація ТОВ

Якщо ви вирішили відкрити власну справу, то вам потрібно визначитися, яким саме чином ви її легалізуєте. Природно, реєстрація підприємства на сьогодні в Україні – справа досить таки клопітка та  потребує певних часових та матеріальних затрат. Якщо ви бажаєте зробити її простішою та швидкою, рекомендуємо довірити реєстрацію вашого підприємства нам.

Однак, якщо ви завжди звикли слідувати принципу: «краще, ніж я, не зробить ніхто», ви можете здійснити реєстрацію підприємства самостійно. Звичайно, для цього потрібно мати вільний час і значне терпіння, щоб витримати процедури заповнення різних документів і численні черги.

На сьогодні одним з найпростіших варіантів оформлення бізнесу є реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю. На відміну від інших організаційно-правових форм реєстрація ТОВ дозволить вам досить швидко отримати весь необхідний пакет документів для початку діяльності.

Для того щоб зареєструвати ТОВ, вам необхідно буде подати державному реєстратору певний пакет документів. До нього входять:

    • заповнена реєстраційна картка;
    • протокол загальних зборів;
    • статут у двох примірниках;
    • документи, що дадуть змогу встановити права власності засновників, що є юридичними особами, та встановити фізичних осіб;
    • якщо серед засновників є іноземні юридичні особи, витяги з відповідних реєстрів їх країн;
    • документ, що підтверджує сплату реєстраційного збору.
    • Для того, щоб отримати 

витяг з єдиного державного реєстру

     в Україні, без якого не можливим є здійснення будь-якої підприємницької діяльності, треба оформити замовлення онлайн на сайті Центру ЄДР http://center-edr.com.ua/.
   Щодо реєстрації документів, то на цьому етапі варто буде надати копії паспортів та ідентифікаційних номерів засновників (якщо засновниками виступають фізичні особи); копію паспорту та ідентифікаційний номер директора (якщо призначається не з числа засновників),  а також оригінали засновницьких документів (якщо засновником виступає юридична особа).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...