• Головна
  • «Люди готові до виконання бойових завдань» - командир 1-го батальйону територіальної оборони
10:46, 23 липня 2014 р.

«Люди готові до виконання бойових завдань» - командир 1-го батальйону територіальної оборони

Опісля озвучення запитів і запитань, депутати продовжили роботу згідно порядку денного затвердженого на першому пленарному засіданні. Втім до початку розгляду питань, із трибуни сесійної зали виступив командир 1-го батальйону територіальної оборони Сергій Козак.

Він поінформував обранців громади про готовність волинських військових до виконанння бойових завдань. За його словами, станом на сьогодні завершено бойове злагодження батальйону, яке розпочалось ще у травні втім гальмувалось відсутністю досвідченого військового командування та інструкторів, які наразі перебувають в зоні АТО.

За словами майора Козака,  наразі лише 118 бійців батальйону із 385 -ти забезпечені бронежилетами, наразі портрібно ще 267 штук. Є необхідність також у придбанні сучасних кулезахисних касок. Проблем із забезпеченням одягом та їжею немає, зазначив командир. Він висловив вдячність окремим районним та міським радам області, народним депутатам України та підприємцям, які допомагали в оснащенні батальйону та придбанні засовів захисту для солдат.

Опісля озвучення запитів і запитань, депутати продовжили роботу згідно порядку денного затвердженого на першому пленарному засіданні. Втім до початку розгляду питань, із трибуни сесійної зали виступив командир 1-го батальйону територіальної оборони Сергій Козак. Він поінформував обранців громади про готовність волинських військових до виконанння бойових завдань. За його словами, станом на сьогодні завершено бойове злагодження батальйону, яке розпочалось ще у травні втім гальмувалось відсутністю досвідченого військового командування та інструкторів, які наразі перебувають в зоні АТО. За словами майора Козака,  наразі лише 118 бійців батальйону із 385 -ти забезпечені бронежилетами, наразі портрібно ще 267 штук. Є необхідність також у придбанні сучасних кулезахисних касок. Проблем із забезпеченням одягом та їжею немає, зазначив командир. Він висловив вдячність окремим районним та міським радам області, народним депутатам України та підприємцям, які допомагали в оснащенні батальйону та придбанні засовів захисту для солдат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #війна #Волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...