• Головна
  • Увага! Публічне обговорення проекту Програми Україна-Білорусь
12:08, 24 липня 2014 р.

Увага! Публічне обговорення проекту Програми Україна-Білорусь

У межах Програми територіальної співпраці Східного Партнерства 31 липня 2014 року у м. Ковель та м. Луцьк відбудуться консультативні зустрічі з метою публічного обговорення проекту Програми територіальної співпраці між Республікою Білорусь та Україною представниками органів влади, державних та комунальних закладів, неурядових організацій. (проект операційної програми Білорусь-Україна російською та українською мовами відкритий для громадського обговорення на сайті EaPTC: http://eaptc.eu/ru/program/view-belarus-ukraine.html.

 Захід відбудеться за адресами:

м. Ковель, Ковельська міська рада, 316 каб. зал засідань з 10:00 до 12:00;            
м. Луцьк, Волинська обласна рада, овальний зал  з 15:00 до 16:00.

Під час обговорення експерт проекту Любов Паливода представить учасникам пріоритети програми, напрямки та сфери фінансової підтримки, підходи до оцінки та відбору проектів та інші важливі питання програми. Очікується, що після презентації учасники зустрічі нададуть свої коментарі та рекомендації програмі територіальної співпраці, які будуть враховані у програмі.

Бажаючим взяти участь у заході необхідно до 28 липня п.р. надіслати контактні дані (ПІБ, назва організації, посада, телефон, електронна адреса) на e-mail: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Волинь #Україна #Білорусь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...