• Головна
  • На «Легіонері» молодь готувалася до можливого перебування в зоні бойових дій + ФОТО
11:38, 29 липня 2014 р.

На «Легіонері» молодь готувалася до можливого перебування в зоні бойових дій + ФОТО

Табір проходив  з 21 по 27 липня на межі Рівненської та Тернопільської областей в місцях найбільших боїв Української Повстанської Армії. Організатором заходу виступала Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний Альянс».

Табір мав на меті: патріотичне виховання молоді, підготовку  юнаків до служби в Збройних силах України та, зважаючи на фактичну війну з Російською Федерацією, підготовку молоді до можливого перебування в зоні бойових дій.

Участь у таборі взяло 30 юнаків та дівчат з Київської, Волинської, Рівненської, Луганської та Запоріжської областей.

Програма табору була дуже насиченою. Учасники вчилися виживати в лісі, орієнтуватися в незнайомій місцевості, надавати першу медичну допомогу, проходили практичні заняття з маскування, пересування, розвідки, освоювали ази тактичних дій малого підрозділу.

 Також учасники табору проходили підготовку за напрямком практичної стрільби, ножового бою та низової акробатики за системою СРУБ.

Традиційно, як і на всіх таборах Національного Альянсу, окрема увага приділялася гутіркам. Учасники спілкувалися на тему  перспективи розвитку націоналістичної ідеології в Україні, мали лекцію по провідництву, інформаційній безпеці та спільно зі священиком проводили паралелі між націоналізмом та християнством.

«Хлопці, котрі проходили Легіонер у 2010, 2011 роках – зараз на передовій. Ми ще тоді готувалися захищати Україну, не всі нас розуміли, але ми виявилися праві. Сьогодні ж, коли війна очевидна, патріотично-військова підготовка вже є необхідністю. Ми не знаємо скільки часу  триватиме війна проти Росії, але маємо, як націоналісти розуміти , що наша боротьба завершиться не тоді, коли повернеться Крим, а коли «впаде» Москва», - давала настанови учасникам голова організації Майя Москвич.

Для більшості учасників Легіонер став справжнім випробуванням та міць, силу волі та характер. “Легіонер -  це той захід, який робить хлопчика чоловіком. Захід, який виявляє всі твої слабкі та сильні сторони. Легіонер показує, хто ти є насправді. Легіонер - це скомпонована лише у тиждень школа життя, яка в котрий раз демонструє, що при наявності внутрішнього стержня людина здатна здолати будь-які перешкоди», - поділився враженнями після табору учасник з Луганська Матвій Дихановський.
DSC021471DSC021641DSC021811DSC_0104DSC_0162DSC_0231DSC_0268DSC_0430DSC_0465DSC_0473DSC_0515DSC_0535DSC_0563DSC_0605DSC_0611

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...