• Головна
  • Понад 2 тисячі клієнтів ПАТ «Волиньгаз» скористалися спрощеною схемою отримання послуг(Фото)
фото
14:51, 30 липня 2014 р.

Понад 2 тисячі клієнтів ПАТ «Волиньгаз» скористалися спрощеною схемою отримання послуг(Фото)

фото

У ПАТ «Волиньгаз» уже рік працює «Єдине вікно», де споживачі можуть оформити документи на газифікацію в одному місці і значно швидше. Упродовж цього періоду за різними послугами звернулося понад 2 тисячі споживачів.

 Єдине вікно робіт та послуг діє в кожному районному управлінні газового господарства ПАТ «Волиньгаз» з літа 2013 року. Відділ створений водночас зі вступом у дію спрощеного порядку приєднання до газових мереж. Запроваження послуг стандартного і нестандартного приєднання* скоротило час виконання робіт. Стандартне приєднання передбачає 3-місячний строк підключення споживачів до газопостачання, а його вартість визначена державою і підрядчик не може її змінити.

 

За рік роботи «Єдиного вікна» послугою стандартного приєднання скористалися понад 300 замовників, які переважно є побутовими споживачами газу, а нестандартного – близько півсотні, найчастіше юридичні особи.

 «Завдання «Єдиного вікна» – забезпечити замовнику швидку і комфортну газифікацію. Тепер  написати заяву та подати пакет документів, підписати договір і оплатити послугу можна в одному місці. За решту процесів відповідають наші працівники, а споживачі не мусять стояти у чергах», - розповідає голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя.

Изображение 002

 У новому відділі можна оформити не тільки послугу приєднання, а й подати заяву на встановлення лічильника газу, додаткове підключення газових приладів, узгодити проект на газифікацію, відновити втрачені документи тощо. Зараз підприємство працює над вдосконаленням роботи Єдиного вікна, зокрема, і можливістю роботи з клієнтами через мережу Інтернет.

 *Послуги стандартне і нестандартне приєднання введені 2013 року відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій» та повністю регламентується і контролюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ). Стандартне приєднання виконується, якщо потужність об’єкту газоспоживання не перевищує 16 куб. м газу на годину і відстань від точки забезпечення потужності до точки приєднання не перевищує 10 м у міській та 25 м у сільській місцевостях.

  Довідка:

Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Волиньгаз» забезпечує природним газом 235 тисяч сімей волинян.  У 2013-му році загальний обсяг транспортування склав 586,3 куб. м. На 1 січня 2014 року у Волинській області експлуатується 7644,7 км розподільних газопроводів. ПАТ «Волиньгаз» - у трійці найбільших платників податків області. Щорічно підприємство сплачує понад 60 мільйонів гривень  податків і внесків до бюджетів всіх рівнів. Серед найбільших клієнтів ПАТ «Волиньгаз» - підприємства харчової промисловості. Зокрема, Гнідавський цукровий завод, Європацукор, Теремно-Хліб, Володимир-Волинська птахофабрика, Волиньхолдінг. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Волиньгаз
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...