• Головна
  • Володимир Гунчик депутатам: «Двері мого кабінету відкриті, якщо маєте пропозицію, то заходьте»
14:58, 31 липня 2014 р.

Володимир Гунчик депутатам: «Двері мого кабінету відкриті, якщо маєте пропозицію, то заходьте»

Перед депутатами виступив голова ОДА Володимир Гунчик. Він висловив ряд пропозицій. Заявив, що готовий зустрітися з кожним головою фракції та обговирти політичні питання. Губернатор вважає, що потрібно зробити все, щоб усі депутати відвідували сесію облради. Пообіцяв максимально працювати для консолідації сил у волинському парламенті, а також поросив голову облради робити все можливе для цього.

Пан Гунчик хоче зустрітися і з головами депутатських комісій для консультацій щодо бюджету 2015 року. Він  вважає, що варто проаналізувати всі діючі обласні програми щодо їх актуальності та реальності виконання. "Наступний рік буде важчим. Війна завершиться і значна частина коштів держбюджету буде спрямован на відновлення економіки України на Сході. Ми повинні це чітко розуміти", -- зауважив пан Гунчик. Голова ОДА обіцяє говорити людям правду про фінансові реалії, якою б вона не була та закликає усіх депутатів до цього ж.

У своєму виступі голова також згадав про проблеми підготовки до зими. Він каже, що проаналізував рішення попереднього керівництва та заявив, що його не все влаштовує у цьому питанні. "Нам дуже важливо не втратити відчуття реальності на фоні передвирчого популізму та зробити все для того, щоб проаналізувати ймовірні непопулярні рішення", -- зауважує Володимир Гунчик.

Голова ОДА заявив про проведення серйозних кадрових змін у виконавчій владі. Але обіцяє, що це буде не просто зміна прізвищ. "Не буде в команді нового голови ОДА одіозних фігур, але це не значить, що вони не мають права працювати в цій області", -- каже пан Гунчик. Закликав депутатів не тиснути на нього у питанні кадрів та не рекомендувати на посади своїх людей. Пообіцяв, що прізвища голів РДА першими дізнаються депутати облради. "За кожною людиною, що працюватиме в районі в цей непростий час, повинна бути громада", -- вважає голова ОДА. Пан Гунчик з трибуни обласної ради також попередив недобросовісних працівників ОДА в тому числі призначених за квотами та тих, хто обіймає штучні посади, що працюватиме тільки з тими чиновниками, які чесно виконують свої обов'язки.

Голова ОДА заявив, що пропонуватиме посади багатьом депутатам обласної ради і вже веде такі діалоги.

Володимир Гунчик наголосив, що область у дуже складній ситуації. Причина -- відсутність роз'яснювальної роботи в районах. "Війна йде не тільки на Сході, але й в глибокому тилу. Є райони, де багато людей працює в Росії, де є проблема з трансляцією українського телебачення. Там є проблеми", -- попереджає голова ОДА.

На завершення заявив, що наразі обласна рада спільно з ОДА має змогу приймати важливі рішення для громади. Закликав депутатів голосувати самостійно і по совісті.

Також Володимир Гунчик сказав, що не боїться запитів та запитань депутатів, але просить зважати, що наразі є питання більш актуальні, ніж озвучені депутатами, тому вважає, що потрібне розуміння в цьому плані. "Якщо ви хочете, щоб ми прийшли  з вами до глибокої переписки -- нема проблем. Але пропоную реалістично оцінювати ситуацію та казати правду своїм виборцям", -- завершив Володимир Гунчик.

Василь Столяр закликав пана Гунчика порушити перед Президентом питання про актуальність проблеми корупції в силових структурах. 

Василь Пецентій наголосив на необхідності проведення роз'яснювальної роботи про агресію Росії проти України.

Богдан Дівнич запитує, чи кадрові рішення будуть узгоджуватися з обласною радою.

Валентина Касарда підняла питання про роль санаторно-куротних закладів в наповненні бюджету. 

Сергій Слабенко висловився за те, щоб ОДА та облрада знайшли варіанти впливу на кадрові призначення в силових органах та інших структурах, які безпосередньо підконтрольні центральній владі.

Володимир Дуб підняв проблему медичних тарифів та систем добровільних внесків у обласних лікарняних закладах.

Олександр Свирида схвалив пріорітети в роботі голови ОДА. Також запропонував переглянути перелік об'єктів капітального будівництва, на які спрямовуються кошти.

Голова ОДА подякував за зустріч та сказав, що чекає з конкретними пропозиціями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОДА #Волинь #Гунчик #голова Волинської ОДА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...