• Головна
  • Луцький бюджет «не витягує» видатків на зарплату і відпускні вчителям
09:59, 15 червня 2011 р.

Луцький бюджет «не витягує» видатків на зарплату і відпускні вчителям

Вісімдесят відсотків видатків з міського бюджету Луцька у червні підуть на виплату зарплати та відпускних вчителям. Про це 14 червня під час оперативної наради розповіла начальник управління фінансів та бюджету Лілія  Єлова.

За словами чиновниці, за п’ять місяців бюджет Луцька виконали на 103,1%. Відповідно отримали доходів в сумі 256,3 мільйона гривень при планових призначеннях 248,5 мільйона. У загальний фонд бюджету міста без субвенцій отримали коштів в сумі 150,4 мільйона гривень, або 103,1% від планового показника. До спеціального фонду бюджету міста надійшло  22,9 мільйона гривень. Бюджет розвитку отримав 4,8 мільйона гривень.

Із загального фонду на видатки пішло 164,3 мільйона гривень. Для проведення своєчасних розрахунків по захищених статтях видатків з початку року взяли короткотермінові позики на суму більше ста мільйонів гривень. Наразі залишок неповернутих коштів становить п’ятнадцять мільйонів.

Зменшилась заборгованість бюджетних закладів у порівнянні з початком року на 5,7 мільйона гривень і становить наразі 2,5 мільйона. Найбільша заборгованість була по оплаті за роботи по наведенню благоустрою міста – 1,7 мільйона гривень.

Серед проблемних питань щодо видатків починаючи з травня – виплата зарплати та відпускних вчителям. За словами Єлової, у червні очікується, що на ці цілі піде 40 мільйонів гривень, що становить 81% усіх видатків. «Власних надходжень до бюджету міста не вистачить. Будемо брати у казначействі значні позики», - пояснила ситуацію начальник фінансового управління. Тому вона попросила керівників інших структурних підрозділів та установ міськради економити на інших видатках з бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...