• Головна
  • Американець став щасливішим на 260 мл доларів
Реклама
13:41, 15 липня 2014 р.

Американець став щасливішим на 260 мл доларів

Реклама

Рой Кокрум розповідає про своє щастя, як про неймовірний подарунок фортуни. Звичайний американець в один момент зміг змінити радикально своє життя в кращу сторону, завдяки виграшному лотерейному квитку, який абсолютно випадково був придбаний в магазині. Квиток виявився виграшним. Щасливчик зірвав цілий джек-пот статком у 260 мільйонів доларів.

Про свою неймовірній удачі Рой дізнався не відразу. Дуже довгий час квиток благополучно припадав пилом в затишному місці. Після того як чоловік дізнався про свій виграш, він дуже довго не міг повірити в можливість події. Остаточно Рой переконався в цих реаліях тільки тоді, коли об'явився в пункт видачі грошей через кілька тижнів після офіційного розіграшу.

Рой Кокрум обов'язково отримає свій виграш, незважаючи на той нюанс, що переможець вчасно не заявив про свою перемогу. Виграш буде видаватися на руки відповідно до умов лотереї. Лотерея передбачає виплату виграшу по частинах. Робиться це для того, щоб учасник мав час ретельно обміркувати, як надалі розпоряджатися своїми коштами.

Лотерейний розіграш Powerball почав своє існування ще в 1988 році і з тих пір не припиняє своєї діяльності. Стартуючи з непримітним назвою "Лото Америки", лотерея неодноразово обдаровувала учасників щедрими грошовими призами. Дана лотерея являє собою справжній шанс для тих, хто бажає спробувати стати успішніше і багатше.

За матеріалами: https://casino.ru/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...