Збираючись купити біотуалет, запам’ятайте, що під час вибору товару потрібно спиратися на основні параметри – місткість його баків для чистої води та відходів, розмір туалету та додаткове оснащення. Від правильного вибору об'ємів баків даного санітарного обладнання залежить і швидкість наповнення туалету, і витрата рідини. Тому, відповідно, великий бак Вам доведеться чистити набагато рідше, аніж бак невеликої ємкості. Наприклад, бак для відходів з об'ємом у 12 л в середньому розрахований на 25 використань і заповнюється трьома людьми приблизно за 3 дні. Виходячи з цих даних, можна заздалегідь визначити необхідний об'єм, що дозволить позбавитися від необхідності занадто часто прибирати біотуалет. З іншого боку, за відсутності зливної труби, контейнер з відходами доведеться звільняти самому – в такому випадку слід враховувати також його вагу.

Щоб позбавитися від незручностей під час використання біотуалету, слід правильно підібрати його габарити. Тому людям з високим зростом  краще купувати моделі  більшого  розміру,  які відрізняються більш високим розташуванням сидіння.

Більшість біотуалетів оснащені індикатором заповнення, що робить процес його обслуговування простішим і зручнішим: індикатор відображає міру заповнення баків і час, що залишився до очищення туалету. Для зручності користувачів більшість моделей мають клапан скидання надмірного тиску, що забезпечує рівний злив з нижнього бака. Це особливо зручно, коли відбувається злив з місткості вагою у 30 кг

Вибравши біотуалет, Ви можете дізнатися його вартість в різних інтернет-магазинах, а потім купити бажану модель за найнижчою ціною. Також ви можете ознайомитися з відгуками людей, що використали цей пристрій, або висловити свою думку, як про товар, так і про продавця.