• Головна
  • Лідер «Правого сектору» Волині виграв суд щодо відновлення його реєстрації кандидатом у Верховну Раду
14:00, 8 жовтня 2014 р.

Лідер «Правого сектору» Волині виграв суд щодо відновлення його реєстрації кандидатом у Верховну Раду

Павло Данильчук, керівник «Правого сектору» Волині, представник полку особливого призначення «Азов», продовжує боротися за право бути зареєстрованим Центральною виборчою комісією України кандидатом у народні депутати на позачергових виборах до Верховної Ради України у виборчому окрузі №22 (м. Луцьк). 
Користуючись своїм правом бути обраним до Верховної Ради, Павло Данильчук 24 вересня подав реєстраційні документи до Центральної виборчої комісії України. 30 вересня ЦВК оприлюднило постанову № 1331 від 29.09.2014 про відмову в реєстрації мотивуючи тим, що автобіографія Данильчука не відповідає вимогам ст. 55 Закону України “Про вибори народних депутатів України”.
 Проте ЦВК своїм рішенням грубо порушила той же закон, забуваючи про ч.3 ст. 60 “Помилки і неточності, виявлені в поданих кандидатами на реєстрацію документах, підлягають виправленню і не є підставою для відмови в реєстрації кандидата в депутати”. 
Тому Павло Данильчук 1 жовтня звернувся із відповідною заявою до Київського адміністративного апеляційного суду. 3 жовтня відбулося судове засідання, на якому суддя підтримав обвинувачувану сторону, тобто визнав дії ЦВК правомірними. 

6 жовтня Данильчук звернувся до Вищого адміністративного суду, суду першої інстанції, і 7 жовтня, після кількагодинного засідання, суд прийняв рішення про відновлення права Павла Данильчука бути зареєстрованим Центральною виборчою комісією України кандидатом у народні депутати по виборчому округу №22 (м. Луцьк). Павло Данильчук зазначає: «Боротьба триває!».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Правий сектор #вибори 2014 #нардепи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...