• Головна
  • Повернення до життя Юрія Гладченко
Реклама
16:33, 13 жовтня 2014 р.

Повернення до життя Юрія Гладченко

Реклама

З почуттям великої гордості та подяки хочеться розповісти про те, що існують в нашій державі добрі люди, за допомогою яких ізраїльські зберегли життя солдату Юрію Гладченко.

Юрій – український прикордонник, який у липні цього року разом зі своїми бойовими товаришами захищав Луганський прикордонний загін, довгий час знаходився і облозі та під мінометним обстрілом. Хлопець дістав важкі поранення черевної порожнини та спини, які суттєво загрожували його життю. Молодого воїна спочатку намагалися лікувати в луганській лікарні, потім у київському шпиталі, однак вирок лікарів був одностайний – травми несумісні з життям.

Допомогти Юрію змогли б лише лікарі в Ізраїлі, але на закордонне лікування та реабілітацію хлопця потрібно було сто п’ятдесят тисяч доларів. На допомогу двадцятидворічному українському прикордоннику, прийшла народний депутат України Марія Матіоз. Жінка звернулася до українських парламентарів з закликом допомогти у лікуванні Юрія Гладченка. На її прохання негайно відгукнулись народні депутати України Ярослав Москаленко та Ігор Єремеєв, які терміново знайшли кошти на транспортування та лікування українського солдата в Ізраїлі. Ці люди без будь –яких зволікань та відмовок, розуміючи важливість прохання і те, що молодий захисник держави знаходиться на межі життя та смерті, зробили все, щоб протягом незначного проміжка часу (півтори доби) Юрій був доставлений до найкращих лікарів Ізраїлю.

Довгих три місяці за життя хлопця боролись найкращі ізраїльські медики, і разом з самим Юрієм вони зробили диво – повернули хлопця до життя. Прикордонник повернувся до України для проходження подальшої реабілітації. Він впевнений, що на Батьківщині він дуже скоро цілком одужає, адже тут сама земля допомагає.

В аеропорту Юрія зустрічали багато людей, яким його доля була не байдужа. Дивлячись на нього розумієш, наскільки сором’язливими є особи, які ціною власного здоров’я, а іноді і життя, стоять на захисті вітчизняного кордону. Очільники Прикордонної служби України вирішили нагородити молодого героя орденом за мужність та надали квартиру у столиці. Однак Юрій ще потребує тривалої реабілітації для того, щоб мати змогу ходити без допомоги милиць.

Мати хлопця, яка весь цей час знаходилась поруч зі своїм сином, ридаючи від щастя, висловлювала подяку лікарям та всім небайдужим людям, за допомогою яких Юрія було повернуто до життя.

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...