• Головна
  • У Луцьку шахраї представляючись «працівниками соціальної служби міськвиконкому» обікрали три житла пенсіонерів
14:16, 13 липня 2011 р.

У Луцьку шахраї представляючись «працівниками соціальної служби міськвиконкому» обікрали три житла пенсіонерів

На Волині правоохоронці вкотре фіксують випадки шахрайства та крадіжок відносно пенсіонерів. Цього разу оперативники задокументували уже три таких випадки. Про це «Перець по-ковельськи» повідомили у ВЗГ УМВС України у Волинській області.

Заступник начальника Луцького МВ УМВС України у Волинській області підполковник міліції Геннадій Єпіфанович розповідає, що підозрювані особи представляються працівниками соціальної служби міськвиконкому з питань покращення умов проживання та пенсійного забезпечення та пропонують особам літнього віку свою допомогу у написанні різного роду соціальних заяв. Пенсіонери зазвичай «ведуться» на таку пропозицію, адже не виходячи з квартири, та, не гаючи часу на довгоочікувані черги, вони мають змогу на місці скористатися запропонованими пропозиціями. Заповнюючи «липові» бланки люди і самі не відають, що в цей час з їхньої квартири один із «помічників» виносить гроші, які літні бабусі та дідусі по копійчині відкладають кожного місяця. І тільки після візиту таких псевдо-соціальних працівників ошукані пенсіонери починають телефонувати до міліції.

Зі слів Геннадія Єпіфановича стало відомо, що у квартирних крадіжках правоохоронці підозрюють двох осіб – жінку та чоловіка. Жінка приблизно 50-55 років, ріст близько 160 см, повної тіло будови, волосся русяве середньої довжини. Одягнена у спідницю темного кольору довжиною нижче коліна та в’язану кофту світлого кольору з поперечними полосами блакитного кольору. Особливими прикметами є велика бородавка на обличчі над верхньою губою з правої сторони.

Чоловік орієнтовно 30-40 років, ріст – 180-185 см, худорлявої тіло будови, волосся темне, обличчя продовгувате. Одягнений в темні брюки та чорну куртку.

Правоохоронці вкотре наголошують: саме ваша надмірна довірливість може призвести до летальних наслідків. Пам’ятайте, у будь-якому випадку, якщо до вас завітала незнайома особа та представилась працівником соціальної служби не нехтуйте нашими порадами та для початку перевірте посвідчення особи. У документі повинні міститись відомості про установу, де працює людина, посада, яку вона обіймає та в обов’язковому порядку підписи керівництва управління та печатка. Якщо на вашу вимогу особа представила такий документ, але ви все ж таки маєте якісь сумніви щодо його достовірності, ви можете зателефонувати до даної установи та впевнитись у дійсності такого візиту.

Наостанок хотілося б зауважити, що саме надмірна уважність збереже вас від омани з боку шахраїв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...