• Головна
  • Презентація проекту «Обираймо професійне майбутнє разом: батьки і діти»
10:33, 30 жовтня 2014 р.

Презентація проекту «Обираймо професійне майбутнє разом: батьки і діти»

Молодіжне безробіття – одна з найгостріших проблем сьогодення. Причин цього явища багато: від недосконалості законодавства, до психологічної неготовності молодої людини.

Найчастіше, коли говорять про вирішення даної проблеми – пропонують боротись із наслідками, хоча набагато ефективніше усувати причини.

Згідно результатів більшості опитувань, що проводяться за даною тематикою, - позиція батьків при обранні майбутньої професії або навчального закладу молодою людиною – є однією з вирішальних. І від того, якою буде ця позиція: конструктивною чи деструктивною, активною чи пасивною, партнерською чи авторитарною – може залежати кар’єра, самопочуття, а іноді й щастя рідної дитини.

Проект «Обираймо професійне майбутнє разом: батьки і діти» пропонує поглянути на цю проблему зсередини, об’єднати небайдужих людей та організації у боротьбі із цією проблемою, допомогти самим батькам краще зрозуміти своїх дітей та допомогти зробити їм спільний правильний професійний вибір.

Детальніше про заходи проекту запрошуємо дізнатись під час прес-конференції, що відбудеться 30 жовтня 2014 року о 15:00 у коворкінг-центрі «Репортер» (м. Луцьк, пр. Волі, 27, 4-й поверх).

«Обираймо професійне майбутнє разом» - проект, який підтримано Управлінням у справах молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації в рамках конкурсу соціального замовлення у 2014 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проект #робота Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...