22:07, 1 грудня 2014 р.

Фінська металочерепиця Ruukki

Профільовані настили Ruukki широко використовуються так як покрівельний матеріал, так і як матеріал облицювання стін. Металочерепиця RUUKKI має широкий асортимент форм, видів полімерного покриття та кольорів, і дозволяє втілювати в життя найрізноманітніші проекти, чи то буде невелика ферма, чи гігантських розмірів ангар або цех.

Фінська металочерепиця Ruukki dahcentr.com.ua є однією з найперших профнастилів, що почали з’явилятися на українському ринку. Вже багато років вона завойовує довіру і прихильність багатьох споживачів.

Модульна металочерепиця Finnera - оригінальне ноу-хау фінського виробника, особливістю якої є висота хвилі 330 мм і форма профілю, відмінна від традиційної черепиці. Металопрофіль Finnera можна використовувати на покрівлях практично будь-якої конфігурації, площі і складності.

Інноваційне інженерне рішення щодо малюнка профілю надасть покрівлі виняткову унікальність і красу. А якость полімерного покриття металу дозволить покрівлі ще краще протистояти примхам природи і зовнішнім впливам, зберігаючи при цьому свій естетичний вигляд.

У нашій свідомості склався стереотип, що якщо дешево (у порівняння з іншими видами черепичного покриття) – значить не надійно. А тут - доступна ціна і якість, при цьому, європейська. Якщо все ідеально, так у чому ж підступ? Відповідь – ні в чому! Усе геніальне просто! Справа в тому, що на території України розташований завод Ruukki, що суттєво знижує витрати на імпорт, але якість при цьому зберігається, бо металочерепиця Ruukki виготовляється з фінського метала на фінських оригінальних верстатах.

Металочерепиця Рууккі виробляється з конструкційної сталі з обов'язковою оцинковкою, пасивуванням, ґрунтовкою й нанесенням полімерного покриття. Тривалий термін служби матеріалу – забезпечується завдяки ретельно розробленій схемі багаторівневого захисту.

Високоякісна металочерепиця RUUKKI випускаються із захисним полімерним покриттям декількох видів, що придатні для облицювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін. Полімерне покриття металочерепиці виконує захисну функцію, захищаючи метал від вм'ятин, подряпин, корозії і вигоряння.

Компанія RUUKKI дає гарантію 10 років для виробів з покриттям поліестер, матовий поліестер, пластизол і 15 років - для виробів з покриттям пурал, матовий пурал, ПВДФ та Пурекс. Середньостатистичный термін служби металочерепиці RUUKKI становить більше 50 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...