• Головна
  • У волинських крамницях продають «полегшені» паляниці
16:42, 4 серпня 2011 р.

У волинських крамницях продають «полегшені» паляниці

За тиждень з 22 по 29 липня управлінням у справах захисту прав споживачів у Волинські області проведено низку перевірок дотриманням правил торгівлі на ринках і дотриманням законодавства «Про захист прав споживачів» в області при реалізації продовольчих товарів та у закладах ресторанного господарства.

Перевіркою проведеною в барі «Квадрат» ФОП Захарєва-Данилова Вікторівна, урочище Гряда, встановлено, що цінники на пляшках із алкогольними напоями не підписані та не завірені печаткою підприємця, чим порушено п.21 «Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями». За порушення законодавства підприємця притягнено до адміністративної відповідальності на суму 119 гривень.

Перевіркою проведеною у магазині «Хрещатик» міста Любомль, ФОП Кущик Ірини Анантолівни, встановлено реалізацію хліба «Волинського» та «Світязького», що не відповідають вимогам нормативних документів по заниженій масі з вини виробника ТзОВ «Пятидні»; фасованих продовольчих вафельних листів, мясотоварів, яєць курячих невідомих виробників, що не відповідають вимогам нормативних документів по маркуванню про вміст «ГМО» та відсутність необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації для споживачів при реалізації молоко товарів та продуктів масложирової групи. Винних осіб притягнено до адміністративної відповідальності на суму 170 гривень та 136 гривень, та накладено адміністративно-господарську санкцію в розмірі 691 гривні.

Перевіркою проведеною в ресторані «Мешевський бір» ФОП Матвійчук М.М. встановлено, що ваги електронні в кількості 4 штук використовуються із простроченим тавром держповірки. Продукція власного виробництва реалізується доступної, достовірної, необхідної та своєчасної інформації для споживачів про харчову та енергетичну цінність продукту в доступній та наочній формі. Сир твердий «Російський» реалізується без інформації про дату виготовлення. За порушення винних осіб притягнено до адміністративної відповідальності на сум 119 гривень та накладено адміністративно-господарську санкцію в розмірі 233 гривень.

Перевіркою в магазині «Сільпо» ТзОВ «Фоззі-Фуд» встановлено реалізацію продовольчої продукції іноземного виробництва, що не відповідає вимогам нормативних документів по маркуванню та відсутність необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації для споживачів про назву ковбасних виробів при реалізації сосисок «молочних». За порушення законодавства винних осіб притягнено до адміністративної відповідальності на суму 170 гривень та застосовано адміністративно-господарську санкцію в розмірі 290 гривень.

Проведені перевірки на ринках м. Луцька: «Завокзальному», «Центральному», «Лучеськ» та «Пінічному», де реалізація живої риби фізичними особами - підприємцями не встановлена. В супермаркетах «Сільпо» та «Там-Там» реалізація риби живої проводиться за наявності всіх необхідних документів, в тому числі податкових накладних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...