• Головна
  • Англійська в Луцьку: особливості вивчення іноземних мов
17:14, 17 грудня 2014 р.

Англійська в Луцьку: особливості вивчення іноземних мов

В чому різниця у вивченні рідної мови та іноземної? Чому малюк вивчає рідну мову, не прикладуючи особливих зусиль для цього? А вивченя іншої мови може бути вкрай складним? Можливо дитина не здібна до мов? Можливо недостатньо наполеглива? А можливо дитина просто не розуміє мову? А можливо не розуміє навіщо їй вчити цю мову?


Відповіді на ці запитання знають в центрі вивчення англійської для дітей в Луцьку.


Одна з відмінністей полягає в тому, що людина, яка вивчає іноземну мову, часто знаходиться в культурному середовищі рідної країни. А сприйняття світу різними народами значимо відрізняється. Як же не подорожуючи в іншу країну дізнатись про її культуру, її цінності та інші основи на яких базується світобачення? 


Для того щоб дати відповідь на це запитання, спробуємо спочатку відповісти на запитання, а в чому проявляється ця відмінність, де можна побачити її? 
Відповідь є доволі простою: в казках, піснях, приказках, побуті. А значить якщо ми хочемо вивчити іноземну мову, – нам потрібно, в першу чергу, зрозуміти чим живе народ, чому він створив саме таку мову.


Англійська для дітей – це унікальна можливість зрозуміти мову не прикладаючи при цьому особливих зусиль.


Тому однією із основ у вивченні мови є розуміння. Адже набагато простіше запам’ятати щось, якщо розумієш саму суть, принцип. Тому і вивчення мови має бути основане на включення дитини в розмовне середовище. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...