• Головна
  • У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО)
09:48, 19 грудня 2014 р.

У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО)

Вчора у Луцькій міській клінічній лікарні відбулось урочисте відкриття оновленого реанімаційного відділення. Аби привітати лікарів закладу з цією подію, сюди завітав Луцький міський голова Микола Романюк та начальник управління охорони здоров'я міської ради Федір Кошель.

   Нагальна потреба у ньому назріла давно, адже медичний заклад приймає пацієнтів з міста та всієї області. Це одне з найважливіших відділень, адже сюди потраплять важкохворі після операцій з інших відділень. Як свідчить практика, із тисячі пацієнтів, які лікуються, 25 % - з політравмами. До того ж протягом останніх років Луцька міська клінічна лікарня та її територія зазнали значних збитків внаслідок підтоплень під час літніх злив.

У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО), фото-1
У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО), фото-2
У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО), фото-3
У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО), фото-4

   Тут був здійснений комплекс робіт з ліквідації наслідків та попередження повторних підтоплень лікарні. Восени 2013 року проведено реконструкцію зливової каналізації на території лікарні, роботи з благоустрою території, часткового відновлення асфальтового покриття та укріплення фундаментів, відремонтовано покрівлю приміщення баклабораторії.

   Весною 2014 року виконано капітальний ремонт системи електропостачання лікарні, замінено та перенесено з підвальних поверхів електрощитові. Використано 474,9 тис. грн. Після цього розпочато укріплення лікувального корпусу закладу. Зараз металічними інженерними конструкціями скріплені сходові клітки до 4-го поверху. Ці роботи тривають.

   Велика частина робіт проводились у приміщеннях відділення анестезіології. У зв’язку з цим було прийнято рішення виконати ремонт відділення з урахуванням сучасних вимог до реанімаційних відділень. Вартість робіт з укріплення корпусу лікарні та приміщень відділення анестезіології і реанімації склала 508,3 тис. грн. Роботи виконувались за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів.

   Зараз оновлене просторе приміщення з окремими палатами інтенсивної терапіїготове приймати пацієнтів. Після урочистого перерізання стрічки священик освятив палати, аби Божа благодать завжди була тут.

У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО), фото-5
У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО), фото-6
У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО), фото-7

   Тут здійснено капітальний ремонт, облаштовано систему комунікацій — замінено електропроводку, біля кожного ліжка забезпечено достатню кількість електророзеток, під’єднання для подачі медичного кисню. Також створено робочі місця для персоналу безпосередньо у блоці інтенсивної терапії. Черговий лікар матиме можливість постійного спостереження за станом хворих. 

У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО), фото-8
У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО), фото-9
У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО), фото-10
У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО), фото-11

   Щиро радів оновленому відділенню його завідувач Ярослав Семицький, який працює у цій галузі понад 40 років. “Коли будували цю лікарню у відділенні було на шість ліжок. Зараз завдяки силам лікарів та сприяння Луцького міського голови Миколи Романюка воно реорганізоване на дванадцять ліжок”, - зазначив він й додав, що це відділення нічим не поступається аналогічним відділенням європейських медичних закладів.

У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО), фото-12

   До слова, у Луцькій міській клінічній лікарні вперше в області була впроваджена сучасна світова методика — інгаляційна анестезія (наркоз нічим не відрізняється від тих, що здійснюють у Німеччині, Польщі). Сім років тому майстер-клас на весь західний регіон відбувався саме тут.

   За умови оснащення необхідним обладнанням є можливість виводу інформації з моніторів стану пацієнтів на центральний пульт, як це вже зроблено у лікарні у палатах інтенсивної терапії кардіологічного та неврологічного відділень. Тут встановлені дихальні апарати, електрокардіографи, системи ультразвукової діагностики, дефібрилятори функціональні ліжка тощо.

   Міський голова Микола Романюк привітав лікарів з цією важливою подією та висловив вдячність за їх роботою “Дай Боже, аби ці ліжка пустували, й усі ми були здорові. А тим, хто буде тут перебувати, необхідно створити максимально зручні умови. Тож дякую вам за те, що ви робите здоровим лучан”, - зауважив він й запевнив, що при можливості міська рада завжди допомагатиме.

У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО), фото-13
У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО), фото-14
У Луцькій міській клінічній лікарні відкрито оновлене відділення реанімації(ФОТО), фото-15

   Головний лікар медичного закладу Лариса Духневич висловила сподівання, що в нашій державі найближчим часом будуть реалізовуватися реформи медичної галузі й міська клінічна лікарня готова до цього.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реанімація #відкриття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...