• Головна
  • Про сталий енергетичний розвиток для Східноєвропейського партнерства говорили у Мінську
10:56, 24 грудня 2014 р.

Про сталий енергетичний розвиток для Східноєвропейського партнерства говорили у Мінську

18 грудня 2014 року у Мінську Республіки Білорусь відбулась заключна конференція проекту «Енергія для східних мерів», а також засідання керівного комітету цього проекту. В рамках конференції відбулися виступи та обговорення на тему: “Сталий енергетичний розвиток для Східноєвропейського партнерства”. Участь у заходах взяла делегація з Луцька на чолі із заступником міського голови Тарасом Яковлевим. Разом з ним до Мінська їздили начальник відділу з енергозбереження управління економіки Луцької міської ради Костянтин Патракеєв та головний спеціаліст відділу з енергозбереження управління економіки Луцької міської ради Олександр Дей.

   Керівник проекту «Угода Мерів – Схід» Святослав Павлюк розповів про активну участь Проекту у допомозі містам східного партнерства у розбудові енергоефективності їх господарств. Представник програми SUDEP Анатолій Копець говорив про ключову роль міст, як основних рушіїв підвищення ефективності у використанні енергоресурсів. Також виступили представники організацій та міст із представленнями заходів, виконаних в рамках Проекту.

   Після конференції представники партнерів Проекту взяли участь у засіданні Керівного комітету, на якому обговорювались питання оцінки досягнутих результатів та звітності.

   У рамках проекту «Енергія для східних мерів» в будівлі ДНЗ №7 було встановлено ІТП та частково замінені вікна.

   7 листопада 2014 року, під час Дня сталої енергії у Луцьку-2014, учасники дня енергії із представниками головного партнера Проекту, кафедри цивільної інженерії, екології та матеріалознавства Університету Болоньї відвідали заклад та оглянули якість виконаних робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МЖК #енергозбереження #Мінськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...