Про сталий енергетичний розвиток для Східноєвропейського партнерства говорили у Мінську

18 грудня 2014 року у Мінську Республіки Білорусь відбулась заключна конференція проекту «Енергія для східних мерів», а також засідання керівного комітету цього проекту. В рамках конференції відбулися виступи та обговорення на тему: “Сталий енергетичний розвиток для Східноєвропейського партнерства”. Участь у заходах взяла делегація з Луцька на чолі із заступником міського голови Тарасом Яковлевим. Разом з ним до Мінська їздили начальник відділу з енергозбереження управління економіки Луцької міської ради Костянтин Патракеєв та головний спеціаліст відділу з енергозбереження управління економіки Луцької міської ради Олександр Дей.

   Керівник проекту «Угода Мерів – Схід» Святослав Павлюк розповів про активну участь Проекту у допомозі містам східного партнерства у розбудові енергоефективності їх господарств. Представник програми SUDEP Анатолій Копець говорив про ключову роль міст, як основних рушіїв підвищення ефективності у використанні енергоресурсів. Також виступили представники організацій та міст із представленнями заходів, виконаних в рамках Проекту.

   Після конференції представники партнерів Проекту взяли участь у засіданні Керівного комітету, на якому обговорювались питання оцінки досягнутих результатів та звітності.

   У рамках проекту «Енергія для східних мерів» в будівлі ДНЗ №7 було встановлено ІТП та частково замінені вікна.

   7 листопада 2014 року, під час Дня сталої енергії у Луцьку-2014, учасники дня енергії із представниками головного партнера Проекту, кафедри цивільної інженерії, екології та матеріалознавства Університету Болоньї відвідали заклад та оглянули якість виконаних робіт.

Сайт Луцької міської ради
МЖК енергозбереження Мінськ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі