• Головна
  • Заява керівника Правого сектору Горохівщини щодо участі в формуванні органів державної виконавчої влади
12:06, 25 грудня 2014 р.

Заява керівника Правого сектору Горохівщини щодо участі в формуванні органів державної виконавчої влади

Заява керівника «Правого сектору» Горохівщини Сергія Зайця щодо участі в формуванні органів державної виконавчої влади

Після проведення виборів Президента України 25 травня 2014 року до мене надійшла пропозиція взяти участь в формуванні органів державної виконавчої влади в якості ймовірного голови Горохівської РДА. Очевидно так була оцінена робота консолідованої команди однодумців під час Революції Гідності і початку військового конфлікту на Сході.

Результати президентських виборів засвідчили, що на той час в більшості українців була надія, що в умовах зовнішньої загрози і з огляду на уроки Революції Гідності, новообраному Президенту України вдасться повернути владу обличчям до народу і змінити на краще закостенілу систему взаємовідносин між держпосадовцями різних рівнів та простими українцями. Ми всі гостро потребували консолідації, натомість вимагаючи від новообраної влади відповідальності, готовності демонструвати політичну волю, достойні українського народу самовідданість і чесність.

Але цього, на жаль, не сталось. Країна, як і раніше, знаходиться у руках олігархічних кланів. Змінилися обличчя при владі, але не змінилася її суть.

Винні у смертях героїв Небесної сотні не покарані. Ніхто не поніс належної відповідальності і за бездарне командування під час АТО та незадовільне забезпечення учасників цієї війни – простих солдатів, що призвело до тисяч загиблих та скалічених. І лише завдяки українцям, які в тилу допомагали армії останнім, а в зоні бойових дій – мужністю, жертовністю, власною кров’ю і навіть життям виправили злочинні помилки і зволікання уже нової влади, ми вистояли і не пустили війну далі.

Між тим корупціонери не лише не понесли покарання, навіть більше – в основному залишилися на своїх місцях і продовжують грабувати країну, а звільнені владні крісла зайняли достатньо одіозні фігури. Свою недолугу економічну та соціальну політику, падіння рівня життя влада виправдовує лише війною. І при цьому веде незрозумілу політику по відношенні до держави-окупанта.

Виходячи з вищенаведеного я, Сергій Заєць, відмовляюсь від своєї участі в ТАКІЙ владі. На сьогодні я все ще залишаюсь офіційним кандидатом на посаду голови Горохівської РДА Волинської області. Усі відповідні документи знаходяться на підписі у Президента України.

Тому звертаюсь до відповідних органів влади з вимогою не розглядати мою кандидатуру на посаду голови Горохівської РДА і відкликаю назад свої документи.

Готовий і надалі, незалежно від зміни політичної, економічної, соціальної ситуації служити інтересам українського народу там, де я зможу принести найбільшу користь Україні та її майбутньому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Правий Сектор #Сергій Заєць #відмова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...