• Головна
  • У Луцьку навчали, що зелений туризм - один із прибуткових видів малого бізнесу
12:31, 12 серпня 2011 р.

У Луцьку навчали, що зелений туризм - один із прибуткових видів малого бізнесу

На Волині за сприяння обласної служби зайнятості триває новий сезон освітнього проекту «Школа підтримки культури та туризму».

У рамках цього проекту, з метою інформування населення про туризм як один з видів самозайнятості 10 серпня у Луцькому міському центрі зайнятості відбувся семінар з питань організації підприємницької діяльності в галузі туризму, - пише сайт Луцькради.

Участь у заході взяли власниця туристичного агентства «Велком-тур», в минулому безробітна, а нині успішний підприємець Зоя Хом’як та 15 безробітних.

Під час семінару фахівці центру зайнятості поінформували присутніх, що підприємництво у сфері туризму є одним із факторів формування і розвитку економіки, відіграє важливу роль у сфері зайнятості та створенні нових робочих місць. У сучасних економічних умовах розвиток туризму – це реальне вирішення питання зайнятості безробітних.

Учасники семінару дізнались про сутність самостійної зайнятості, кроки і дії, які слід зробити для започаткування власної справи у сфері туризму.

Приватний підприємець Зоя Хом’як розповіла про механізм організації зеленого туризму у регіоні, налагодження співпраці з краєзнавчими музеями для створення цікавих туристичних маршрутів. Зауважила, що організація зеленого туризму на сьогодні є одним із прибуткових видів малого бізнесу, особливо у віддалених куточках мальовничої природи Волині, оскільки потребує незначних капіталовкладень.

Подана інформація про зелений туризм зацікавила присутніх. Вони брали активну участь в обговоренні. Сподіваємося, що отримана інформація стане поштовхом для появи у безробітних нових ідей щодо організації власної справи у сфері туризму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...