• Головна
  • У Луцьку пройшов мітинг проти режиму Януковича
09:30, 15 серпня 2011 р.

У Луцьку пройшов мітинг проти режиму Януковича

14 серпня на Театральному майдані Луцька відбувся мітинг опозиційних сил Волинської області проти політичних репресій. Під час свого виступу голова Луцької міської організації ВО «Свобода» Святослав Боруцький закликав громаду міста до активної боротьби проти існуючого антиукраїнського авторитарного режиму Януковича.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Луцької міської організації ВО «Свобода».

У своїй промові він акцентував увагу на тезах, які мають стати основою для спільної скоординованої діяльності всіх опозиційних сил. Зокрема, Святослав Боруцький зазначив, що «Свобода» виступає за такі послідовні кроки як запровадження пропорційної системи виборів до парламенту за відкритими виборчими списками; забезпечення рівного доступу усіх учасників виборів до ЗМІ; заборона платної політичної реклами за три місяці до початку та впродовж усієї виборчої кампанії; зобов’язання кандидатів у народні депутати вказувати в офіційних біографіях національність, усі попередні партійні та державні посади і судимості (як погашені, так і непогашені) та зняття кандидатів з реєстрації у випадку приховування біографічних фактів; забезпечення рівної участі у виборчих комісіях представників усіх політичних сил, що беруть участь у виборах.

Свободівець закликав народних депутатів від опозиції зареєструвати відповідний законопроект у стінах парламенту. Адже лише його прийняття відкриє можливість до проведення чесних і прозорих виборів. Також, як зазначив Святослав Боруцький, «Свобода» вважає за необхідне скоординувати діяльність опозиційних сил, представлених у місцевих радах, щодо висловлення спільної політичної позиції стосовно дій режиму Януковича.

Свободівець нагадав, що «політичних переслідувань від олігархічного режиму Януковича зазнали не лише Тимошенко, Луценко та інші відомі політики, а й свободівці, тризубівці, активісти податкового майдану». «Таким чином, олігархічно-кримінальний режим Партії регіонів своїми діями загрожує всім без винятку громадянам України», - резюмував він.

Святослав Боруцький наголосив: важливо, щоб участь в акціях брали люди, які прийшли за внутрішнім покликом. І вже тепер потрібно думати, що буде після перемоги над режимом Януковича, щоб українці не отримали чергову зміну одного кримінально-олігархічного режиму на інший. Лише так, за його словами, можна добитись побудови нової України на засадах соціальної, національної та соціальної справедливості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...