• Головна
  • Волинських податківців лякають штрафами та звільненнями з роботи
12:40, 15 серпня 2011 р.

Волинських податківців лякають штрафами та звільненнями з роботи

Нове антикорупційне законодавство значно посилює відповідальність  посадовців та службових осіб органів державної влади за невжиття заходів щодо протидії корупції та незаконне використання службової інформації, - інформує відділ внутрішньої безпеки при ДПА у Волинській області.

Як повідомив начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПА у Волинській області Олег Власюк, практика проведення роз’яснювально-профілактичних та  оперативно-розшукових заходів відділом внутрішньої безпеки при ДПА у Волинській області протягом останнього місяця засвідчила: окремі працівники органів ДПС  не до кінця усвідомлюють міру відповідальності, яка наступає за порушення таких вимог чинного законодавства.

«І хоч  Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції» вступив у дію лише місяць тому, кожному працівнику податкової служби області варто пам’ятати – невжиття заходів щодо протидії корупції  тягне адміністративну відповідальність у вигляді накладення штрафів. Як наслідок, звільнення з роботи», – розповів Олег Власюк.

«Тому, звертаю увагу на наступний момент: якщо будь-який працівник податкової служби володіє інформацією про ймовірні корупційні прояви та правопорушення, але не повідомляє  про такі факти свого безпосереднього керівника то це не означає, що він уникне відповідальності. Зазначу, що таке повідомлення  має бути обов’язково в письмовій формі – цього вимагає закон», - зазначив він.

За розголошення  інформації, що стала відома в зв’язку з виконанням службових обов’язків, або її незаконне використання у власних інтересах в інший спосіб, закон передбачає аналогічну відповідальність.

Довідка.

З початку року ВВБ при ДПА у Волинській області провів 120 службових перевірок та 364 роз’яснювально-профілактичних заходів. Складено 2 адмінпротоколи, в органи прокуратури спрямовано 20 матеріалів службових перевірок, за результатами розгляду яких порушено 5 кримінальних справ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...